Publikováno 1 komentář

Můj první plánovač


Už od začátku, kdy jsem objevila scrapbooking, jsem si říkala, že nejsem typ na Project life, nejsem typ na diáře, které bych si každý týden “vystajlovala” k takovým krásám jaké jsem viděla u jiných, takže jsem se do toho radši nepouštěla. Ale vždy jsem si ráda do sešiů kreslila, doodlila, jak se dnes říká, zkrátka malůvky jsem všude měla. Jen se pořád opakovaly 🙂 Ale když Barča vystavila novou kolekci s kaktusy, sešit a doplňky k němu, řekla jsem si, že to zkusím …

Jelikož začínám, můj diář se teprve bude zaplňovat, ale je pravda, že už první strana mě bavila 🙂

Pro každý měsíc jsem si vyčlenila dvě dvojstrany. V únoru jsem začala zhruba v polovině. Dny, které už proběhly jsem si “opoznámkovala” a snažila jsem se i malovat. Bavilo mě vybírat kombinace samolepek ze všech aršíků 🙂 Je to jako když kolem sebe máte dárečky a vybíráte si.

Na jaře nám začínají oslavy. Tuto sobotu slaví můj táta narozeniny, takže jsem si akce března, které máme zatím v kalendáří, lehce předvyplnila.

Velké plány mám s dubnem. To mám totiž svátek i narozeniny a to já ráda 🙂 Uznávám, v tomhle jsem jako malá 🙂 Pro jistotu jsem si tak v sešitě nechala více místaa budu doplňovat a dokreslovat.

Tak co? Vrhnete se se mnou do nepoznaného a zkusíte to taky? Můj sešit je zatím plný jen maličko, ale o tom to je. Hrát si se svými zážitky. Sama jsem zvědavá, jaké bude číst ty zápisky zpětně. Uvidíme.

K sešitu jsem si pořídila také šedou gumičku a super tužku, které na fotkách vidíte 🙂

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

1 komentář u „Můj první plánovač

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738