Publikováno Napsat komentář

ROZBALENO // Můj první balíček VKS

Ahoj holky, toto je můj první článek na VKS blogu. Ten den, kdy jsem si konečně vyzvedla svůj první balíček, byla jsem nadšená. Na balíček jsem čekala dlouho, jelikož Barča mi řekla, že budou novinky a já se rozhodla počkat. Do prvního balíčku jsem si vybrala novou sadu bujo – kaktusy, už na stránce mě tato sada oslovila jako první.

 Když mi pošťačka předala balíček předala, musela jsem se usmát, protože na krabičce bylo napsané scrapbohyně a mé jméno. Báry, nevím jestli to píšeš u všech balíčku (asi jo), ale je to originální a nutí tě to se usmívat zbytek dne (aspoň to tak bylo u mě). Doma jsem konečně rozbalila krabičku a rozevřela šustivý papír a tam taková krása. 

Já jsem milovník pudrově růžové s kombinací šedé, a právě proto to byla moje jasná volba! Samotná sada obsahuje sešit, nálepky, tužku a gumičku na připevnění propisky na tužku. Také jsem si vybrala diář formát A6, který je skvěle vymyšlený, a to víc krásný protože je hand made. Diář je trošku menší než klasický A6 formát, ale je velice pohodlný do kabelky nebo jen tak do ruky. Když se diář otevře, tak nás čeká nápis Tento diář patří, na další stránce je daný přehled měsíce leden, kterým měsíc začíná. Týdenní přehled je daný na jednu stránku a na druhá stránka je určená na ,,To do,, 

Barčiny nálepky  jsou opravdu krásné a kvalitní. Já jsem hrozný blázen do plánování, do nálepek, washi pásek, fixy, propisky, různé diáře a sešity jsou moji vášní. Ale nikdy jsem neznala diářování jako takové, dokud jsem se neseznámila 2 roky zpátky s scrapbookingem.

Dneska je scrapbooking můj hlavní koníček, dělám fotoalba na zakázky a vůbec mi moje hobby dělá hrounou radost! A diář jsem začala potřebovat na psaní svých nápadů, zakázek a různých dalších povinností co k životu maminky a manželky patří.
Tímto článkem jsem se chtěla podělit o svůj první dojem z mého prvního balíčku z VKS a už se těším na další měsíc! V dalším měsíci mám v plánu si nakoupit úžasné věci na scrapbooking, protože ten výběr je nádherný! České materiály jsem už dlouho hledala a těšila se až je někdo začne prodávat. Konečně se můžu pustit do nákupu supr, čupr papíru a ozdob, které jsem si už na stránce vyhlídla. A také se těším na novinky, které Barča brzy bude mít! 
Doufám, že mě nebudete soudit přísně, je to můj první článek, píšu ho už týden a jsem nervozní jestli se někomu bude líbit. Ale mám v plánu se zlepšovat, psát o dalších zajímavých věcech, také pro Vás chystám nějaké malé DIY v tématu scrapbooking a ukázat jak plánuji já! 
Budu se na Vás těšit v dalších článcích, milujte sebe, své já, učte se novým věcem, protože stále je, co zlepšovat.
 A pamatujte, naší největší inspirací jsou, naše děti, protože právě oni dělají nás lepší! 
Vždy s LÁSKOU Vaše Ami

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář