Publikováno 1 komentář

DIÁŘ // Alči diář

Dnes má pro tebe článek Alča, kterou už znáš z pár předchozích článků. Jsem vždycky moc ráda, když se o ty svoje krásy podělí. Stojí to vždycky za to!

Ahojky. Barča mě požádala, zda bych vám neukázala pár stránek z mého nového diáře. A já souhlasila. První měsíc nového roku utekl jako voda a já si stále nebyla jistá, jestli ten můj úžasňák od Webster’s pages je to pravé ořechové. Nakonec jsem to vzdala a během února šla vyzkoušet diář Váš kreativní svět. Mám mentolový, jak jinak. Tu barvu zbožňuji. Nemohla jsem si odpustit i samolepky s kaktusy. Protože je diář datovaný a má v sobě i jmenný kalendář, měla jsem to oproti Websteru bez práce a mohla rovnou začít plánovat.

Jsem trošku divná a tak, jsem si zpětně diář dolepila a nyní vám ho ukážu.
Jako první mám, ale fotku úplně úvodní stránky. Stát se může cokoliv a tak kdyby moje hlava děravá diář někde nechala, snad ochotný člověk zavolá a domluvíme se.

Jsem ráda za měsíční přehledy. Kouknu a vidím, jaký víkend a den mám ještě volný a nemusím listovat celým diářem. Tento jsem pozdvihla samolepkami s čísly dní, několika samolepkami s ikonkami, které jsem si oblíbila. To se Barče povedlo. A nakonec přidala i samolepky s úkoly.

 Zde už první týden nového roku. Opět se opakují použité aršíky samolepek s úkoly a ikonkami. Zde jsem si dovolila i zdobit kaktusy. A můj pokus o nějaké to hezčí psaní. To je výhoda, když děláte něco zpětně, můžete si s psaním vyhrát. Ale naučila jsem se nejisté věci psát tužkou, a pak když se stanou napíšu naostro. Nemám totiž ráda škrtání v diáři. Úchylné, že?

Pravou stranu diáře se musím zatím naučit používat, nejsem na ni zvyklá. Většinou všechno píšu přímo k danému dni, i když se pak plány změní a dělám až další den. Nic méně zkouším. A hned jsem vyzkoušela přelepit samolepkami Kategorie. Líbí se mi, jak jsou pak stránky propojené a sjednocené.

A jako poslední tu mám fotku, jejíž obdobu jste již mohli vidět na mém instagramu (queen_art91), kde jsem v diáři zkoušela krasopsaní a velmi mile mě překvapil papír, protože fixy Tombow nepropustil a nemazal. Navíc jsou zde i samopleky z kolekce souhvězdí, která je taky velmi povedená!

Doufám, že se vám mé provedení diáře líbí a třeba i inspiruje.
Ája ala QueenArt

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

1 komentář u „DIÁŘ // Alči diář

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738