Publikováno Napsat komentář

MINIALBUM// v rámečku

 

Je to neskutečné, ale prázdniny jsou už definitivně pryč a před sebou máme podzim. S podzimem přicházejí v rodině i další narozeninové oslavy. Nějak již všichni očekávají, že dostanou nějaké minialbum. Proto jsem musela zasednout a začít tvořit. Dlouho jsem měla v plánu udělat minialbum do stojánkového rámečku od Ikea. Teď k tomu konečně došlo. Pojďte se podívat, jak jsem si s tím poradila.

K ruce jsem si vzala mašinku bigshot, abych měla všechny kartičky stejné a nemusela složitě řezat. Hodili se i PL kartičky- titulní jsem použila z kolekce narozeniny, aby bylo jasné, k jaké příležitosti album je.

Na vyřezaný základ ze čtvrtky jsem nalepila fotku a jen ji decentně dozdobila srdíčky. Pro mě největší oříšek bylo udělat dírky na kroužky, aby byly všechny stejné…

Další stránka je jen vyřezaná čtvrtka s kolečkem, které tvoří okýnko s náhledem na další fotku. Ta je ozdobena jen písmenkovou abecedou.

 

Plán jsem měla veliký, v zásobě mám ještě další fotky, ale časově jsem nestíhala, takže máme před sebou zatím poslední stránku. Slibuji, že další dodělám a někdy příště vám je třeba i ukážu 🙂 Tentokrát jsem opět použila jednu z PL kartiček- text se k fotkám prostě hodí. Doplnila jsem jen papírovým výsekem a samolepkou s textem.

 

Teplé počasí mám ráda, ale snad s přicházejícím podzimem bude i více času na tvoření, protože v období letních prázdnin to nějak pokulhávalo. Plány mám ještě veliké 🙂 A co vy, těšíte se na delší podzimní večery u lepení? Pochlubte se nám s vašimi výsledky. Budeme rádi.

 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Akrylová ozdoba – sada “Srdíčka”
To chci ♥
Kartičky do fotoalba – Narozeniny (Design A, 3×4)
To chci ♥
Sada knihařských kroužků – Růžová (30 mm, 2 ks)
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: Nezařazené
Napsat komentář