Publikováno Napsat komentář

ALBUM // Spolu v New York City

Tentokrát mám pro vás ukázku alba, které je zatím ve výrobě (chybí ještě pár stránek), proto vám ukážu první část. Na tu druhou část si budete muset počkat na další článek. Nejprve vám představím, jak vlastně přišel nápad na takové album. Jednoho dne se zrodil v mé hlavě nápad vyrobit si album pouze z černých papírů. O pár týdnů později mě napadlo, že se k tomuto albu budou nejlépe hodit fotografie alá Polaroid. Ten bílý rámeček fotografie bude krásně zvýrazněný na černých stránkách. Další moje představa byla, že text bude psaný pouze bílou fixou a všechny scrapbookové věci budou pouze bílé barvy.

V loňském roce v prosinci jsem letěla s Martinem a přáteli do New York City, chtěli jsme začít vánoční New York. Jak je možné,že teprve teď dodělávám album? Postupem času při realizaci alba jsem zjistila, že tohle dá hodně zabrat. Nejdříve jsem musela vybrat fotky, nakonec jich bylo kolem 100. Za další jsem musela každou fotografii upravit. V téhle části jsem docela ráda, že mi album trvalo tak dlouho, protože díky článku Báry, který si můžete přečíst zde, se mi upravování fotek povedlo. V neposlední řadě jsem každou fotografii musela vložit do aplikace, která mi vytvořila polaroidový rámeček. Některé aplikace jsou zadarmo, ale já jsem si ji zaplatila, protože mi házela do levého rohu název této aplikace, a to mi kazilo fotografii.

Teď vám ráda představím desky, které jsem si vyrobila z tvrdé lepenky.

Tyto desky jsem opět polepila černým papírem. Velikost desek je větší A4, protože papíry, které budou uvnitř jsou o velikosti A4.

Celé album jsem pojmenovala spolu v New York City. Nápis spolu je z akrylové kolekce. Další nápis v NYC jsem si po písmenkách vyřezala na big shotu, jako materiál jsem použila bílou moosgummi.

Jelikož jsem blázen, který na každé dovolené sbírá každý papírek, každou vizitku a každý letáček, který jsem dostala. Nesmí ani tento materiál v mém albu chybět. Ukážu vám pár stránek, které jsem si vytvořila.

Doufám, že jsem vás inspirovala si takové album vyrobit.

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Samolepky – Dny
To chci ♥
Akrylová ozdoba – sada Jídlo
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: DT Monča
Napsat komentář