Publikováno Napsat komentář

MINIALBUM // Prosincové album (videoprohlídka)

Krásný den, milé čtenářky. Jak se Vám daří? Doufám, že je to každý den lepší a lepší.

Dnes na konci dubna jsem si pro Vás připravila vánoční album z roku 2019. Někdo tomu říká December Daily. Já osobně mu říkám „Buřtík“, protože takhle velké album jsem vyrobila poprvé.

Buřtík se z něho stal z jednoho důvodu, vyráběla jsem ho od prosince do dubna. V prosinci se toho děje tolik, že nestačí jedna fotka z jednoho dne. A také jsem na něj měla hromadu času, ale neseděla jsem u alba každý víkend nebo volnou chvíli, protože to mám tak, že když dlouho lepím, přestane mě to bavit nebo spíš dělat radost. Já si při této činnosti hrozně odpočinu.  Někdo nakupuje, jiní rybaří, já lepím.

Letos jsem začala Buřtíka plánovat do plánovače fotoalba, abych měla přehled o počtu fotografií a stránek v albu. V lednu jsem o plánování napsala článek, který si můžeš přečíst zde.

A teď konečně k albu. Použila jsem celou vánoční kolekci, předloňskou vánoční kolekci a nesměla chybět má favoritka z papírových abeced, a tou je zelená z kolekce Rodina. Snažila jsem se mít jeden den na jednom listu. Musí říct, že se mi to docela povedlo, ale jak uvidíte na videu, některé dny daly dost zabrat. Jednu z novinek, kterou jsem udělala, bylo, že jsem k sobě slepila dva papíry o velikosti 15 cm x 30 cm. Vznikla mi taková dvojstrana.

Všechny potisky jsou psané na počítač. Použila jsem font tzv. písmo ze stroje. Moc jsem si ho oblíbila. Občas jsem použila acetátovou folii a také vellum, abych dala albu šmrnc.

Nemůžu si nevychválit svoji tiskárnu. Je skvělé si fotografie tisknout doma v různých velikostech, proto je velikost fotografií dost různorodá od 10 cm x 15 cm až po malé fotografie.

Ráda bych Vám řekla pár vychytávek „jak použít hodně fotek na tak malém prostoru“.

  • Obálka
  • Otvírací dvojstrana
  • Fotografii přilepit na růžek papíru a pod fotografii nalepit další
  • Přilepit k sobě několik obálek
  • Harmonika

 


Pokud Vás napadají další vychytávky dejte mi vědět na sociálních sítí. I letos se chystám na vánoční album. Baru už chystáš vánoční kolekci? 🙂

Přeji Vám krásné čarodějnice a užijte si první májový den a ty ostatní dny také. A brzy naviděnou možná napřečtenou.

PS: Vánoce jsou tady za 7 měsíců a 23 dní …

 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Plánovač fotoalba (pouze rámečky)
To chci ♥
Papírová abeceda – Rodina (zelená)
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: Nezařazené, české kartonové ozdoby, DT Monča, inspirace, Prosincové album, Samolepky
Napsat komentář