Publikováno Napsat komentář

JAK NA // Plánování

A máme tu nový rok 2020, musím říct, že to zní hezky a co je ještě lepší, máme o jeden den víc času na náš scrapbooking. Už jste si napsali jaké máte cíle/předsevzetí? Zhubnout, přečíst si nové knížky (tady doporučuji kolekci Knihomolka), atd. A co scrapové cíle? Já jsem si jich letos pár dala. A o jednom takovém vám ráda řeknu.

Ve své nabídce má Lepikaro plánovač na Project life. Řeknu Vám, dokud mi o něm Bára neřekla pár věcí a informací, vůbec jsem o něm nevěděla. Samozřejmě od té doby každé album plánuji a nechápu, jak jsem předtím mohla nějaké album nebo PL stránku vůbec vytvořit.

Začala jsem ho používat na moje vánoční album/December daily. Já používám Plánovač fotoalba (pouze rámečky). Jeden čtverec pro mě znamená jednu stránku vánočního alba, který je o velikosti 15 cm x 15 cm, ale jak říkám může to pro Vás být i jedna strana PL.

Pokud mám v hlavě nápad, jak má stránka vypadat, hned si ji celou „zakreslím“ do plánovače. Ne vždy je to přesné, tedy plánovač se stránkou v albu. V plánovači se snažím znázornit fotografie, zdobení i text. Když si vše zakreslím, nastává čas na tvoření.

Vřele doporučuji k vyzkoušení, protože předejdete problémům, jako jsou:

  • chyby v PL stránkách (protože jsou oboustranné)
  • budete vědět kolik kapes / stran použijete (nehrozí, že se vám do alba nebudou vejít)
  • budete vědět přesný počet fotografií, které použijete
  • a nejdůležitější věcí je to, že Vám album půjde potom samo od ruky

Nachystala jsem si pro Vás dvě strany. A to zde 7. prosince, vymyslela jsem si, že použiji velum, na který nalepím jednu větší fotografii a to ve formátu
11,5 cm x 11,5 cm.

 

Velum jsem přilepila pouze v pravém horním rohu a pod velum použiji další fotografii, kterou si nazdobím a použiji písmenkovou abecedu.

 

 

Na druhé stránce jsem použila kartičku na PL o velikosti 4 palce x 4 palce. Dvě čtvercové fotografie o velikosti 6,5 cm x 6,5 cm. Text si píši na počítači, pak ho vytisknu a přilepím, kam potřebuji. Tady to byl pravý dolní roh. Zbytek jsem dozdobila, jak se mi líbilo. Opět jsem použila písmenkovou abecedu.

 

Doufám, že se Vám bude v novém roce dařit a pokud máte nějaké nové zlepšováky, dejte mi vědět a to buď na instagram Lepikara nebo můj účet nebo tady pod článkem. Budu ráda za všechny Vaše rady.

 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Plánovač fotoalba (pouze rámečky)
To chci ♥
Abecední samolepky s diakritikou – Vánoční vzpomínky (červená)
To chci ♥
Kartičky do fotoalba – Vánoční vzpomínky (Design INSTA, 4×4)
To chci ♥
Papírové ozdoby – Vánoční vzpomínky – Tvary
To chci ♥
Papírové ozdoby – Vánoční vzpomínky – Texty
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Vánoční vzpomínky – Zelená
To chci ♥
Papírová abeceda – Rodina (zelená)
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: DT Monča, Jak na ..., Nezařazené, Plánovač fotoalba, plánování, Samolepky
Napsat komentář