Publikováno Napsat komentář

INSPIRACE // Můj malý PL – březen 2019

Krásný den milé ženy,

doufám, že se máte krásně. I když venku to tenhle týden nevypadá, ale to vůbec nevadí, protože jsem si pro Vás připravila článek. Pokud jste doma, vezměte si deku a čaj do ruky a jdeme na to.

Máme květen roku 2020 a mně ještě chybí pár stránek z mého Mini PL z roku 2019. Pro připomenutí ještě jsem nerozjela klasické týdenní PL, proto mám Můj malý PL ve smyslu, že si vzpomenu na jednu událost daného měsíce a tu si zde v sešitě zviditelním. Už jsem pár článků z jiných měsíců zapsala. Můžeš si je přečíst zde a zde. Líbí se mi tenhle typ „rychlého“ a jednoduché projektu.

Tak a teď k celému projektu. Zvolila jsem pouze jednu fotografii a to ve formátu 10 cm x 15 cm. Na konci března 2019 jsme se šly my ženy Týfovic vyfotit. Moje starší ségra čekala miminko a nechtěla se jít fotit sama tak jsme ji my doprovodily. Převážně jsem použila kolekci Rodina, jakou jinou kolekci použít, když se jedná o Vaši rodinu?

Jako první jsem nalepila světle tyrkysový papír o velikosti 16 cm x 10 cm. Propadla jsem insta kartičkám je jedno jestli se jedná o velikost 4 x 4, 3 x 3 nebo 2 x 2 palce. Všechny kartičky jsou roztomilé. Zvolila jsem dvě kartičky. Každá je na jedné straně. Pod kartičku RODINA jsem nalepila písmenko M4. Protože rodiče mají smysl pro humor a všechny 3 sestry jsme od písmene M (článek si můžeš přečíst zde) a naše mamka se jmenuje Mirka, takže M4. Fotografii jsem musela přeříznout na dna formáty 13 cm a 2 cm. Nalepila jsem je blízko sebe. Nechtěla jsem fotografii zmenšit. Měla jsem pocit, že tam ten dvoucentimetrový proužek musí být. K dozdobení jsem použila dvě větvičky a dva štítky. Poslední dobou jsem si oblíbila „něco“ vlepit do fotografie.

Na levé straně je nalepených devět hexagonů, které jsem si vystříhala z hexagonového papíru. Doplnila jsem je srdíčky ze samolepek. Do levého rohu jsem si zapsala měsíc, a že šlo o rodinné focení.

 

Mějte se krásně a užívejte si květen, jak jen můžete.

Monča

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Papírová abeceda – Rodina (zelená)
To chci ♥
Kartičky do fotoalba – Rodina (Design INSTA, 4×4)
To chci ♥
Samolepky – Rodina
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Rodina – Hexagony
To chci ♥
Papírové ozdoby – Rodina
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Sourozenci – Světle tyrkysová
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: DT Monča, inspirace, Malý scrapbook, Samolepky
Napsat komentář