Publikováno Napsat komentář

MINIALBUM // Ach ten podzim

Povím vám jednu důležitou věc, ta podzimní kolekce je tak nádherná. Vyšla v tu nejlepší dobu, když jsem se vrátila z víkendu na Moravě. Kam jednou za rok vyrážíme s kamarády. Tentokrát jsme jeli do Bořetic, kde v sobotu jsme si udělali procházkové kolečko od sklípku ke sklípku tedy z Bořetic do Němčiček, Kobylí a poté do Vrbice a zpět do Bořetic. Letos jsem udělala tolik fotek, že jsem si musela vyrobit nějaké to album. Rozhodla jsem se pro mini album. Říkala jsem si, že bude hned hotové, ale to jsem se zmýlila, ale bylo to úžasné strávit ten čas nad mini albem. Toto album ještě nemám. Proto jsem se do něj pustila.

Použila jsem na něj dva scrapbookové papíry (tenhle a tento) a hlavně PL kartičky o velikosti 3 x 4 palce a 4 x 4 palce (na téhle velikosti teď ujíždím). Scrapbookové papíry jsem si rozřezala na velikost 4 x 4 palce. Fotografie jsem si připravila ve dvou formátech, a to 4,5 cm  x 7,5 cm a 7 cm x 9,5 cm.

Přála jsem si, aby velikost fotografií a kartiček byla neuspořádaná. Ale jak to udělat, když kartičky mají už pevně dané velikosti? To vymyslela Bára. Poradila mi, abych některé kartičky nastavila acetátovou folií. Tohle mě hrozně moc nadchlo, protože nemám ráda, když musím udělat díru do fotografie. Tímhle nastavením se to nestalo.

Další věc, kterou jsem chtěla použít, byli vylisované listy (vzpomněla jsem si, jak jsme je museli lisovat a nosit do školy). Kdybych si listy jenom přilepila do alba, za pár dnů by se rozpadly, proto jsem si je dala do folie a zatavila fuse tools. Vypadá to nádherně a ještě to přidává to podzimní kouzlo.

Desky jsem si opět udělala sama. (jak je dělám, si můžete přečíst zde).

Teď je čas na zdobení. Text jsem si napsala na počítači a vytiskla. Občas jsem musela použít „dvojstrannu“, protože některé fotky bylo potřeba mít vedle sebe, ne za sebou.

Samozřejmě jsem hned na poprvé udělala chybu, které se musíte vyvarovat. Povím vám, co se mi stalo. Album se otvírá ze zdola nahoru, když si vytvoříte otvírací stránku na jedné nahoře, musí být kus papíru uříznut, jinak by tam nemohl být kroužek. Pro představu vám ukážu fotografii.

 

 

Aby ste viděli celé album jak vlastně vypadá přikládám vám své první video.

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Kartonové výseky – Podzim
To chci ♥
Kartičky do fotoalba – Podzim (Design A, 3×4)
To chci ♥
Kartičky do fotoalba – Podzim (Design INSTA, 4×4)
To chci ♥
Samolepky – Podzim
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Podzim – Dřevo
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Podzim – Listy
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Podzim – Modrá
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Podzim – V lese
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Podzim – Zelená
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Podzim – Šedá
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Podzim – Žlutá
To chci ♥
Papírová abeceda – Podzim
To chci ♥
Papírové ozdoby – Podzim
To chci ♥
Český scrapbookový papír (6×8) – Knihomolka – Bordó
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: české kartonové ozdoby, DT Monča, minialbum, Nezařazené, Novinka, Samolepky
Napsat komentář