Publikováno Napsat komentář

MILNÍKOVÉ KARTIČKY // Pro Téru

Všem nadšencům Vašeho kreativního světa přeji krásný tvořivý rok 2019. Báře přeji spoustu nových a nápaditých kolekcí.

Svůj první článek v novém roce budu věnovat „milníkovým“ kartičkám. Už nějaký ten pátek jsou ohromným hitem. Já je znám v té nejjednodušší verzi 18 let, kdy známá vzala papír a vlastním písmem napsala 2 měsíce a vyfotila svého malého syna. Říkala mi, že to dělá z důvodu, že jí dlouho trvá, než si fotografie vyvolá a pak si nepamatovala, kolik synovi vlastně bylo.

Zpátky ke kartičkám. Zvolila jsem pruhované kartičky na PL velikost 6 x 4 palce. Kartičky jsem vyráběla pro princeznu Terezku. Řeknu Vám, nejtěžší bylo vymyslet text. Nechtěla jsem ty klasické „instagramové“ 1. měsíc, jmenuji se, vážím, atd. Vymyslela jsem si např. tyhle 1. moje první Velikonoce, 2. je mi 365 dní, 3. já a teta Monča, 4. maminka je nejlepší kuchařka, 5. první jarní den, atd. Nejdůležitější bylo k textu doplnit materiál. U kartičky Maminka je nejlepší kuchařka jsem použila kolekci JídloU prvního jarního dne se nejvíc hodí kolekce JaroRozhodla jsem se, že použiji své písmo, existují krásné razítkové abecedy, ale ty by byly na kartičky malé a nevýrazné.


Podle mne nejdůležitější je, že si vezmete kartičku a promyslíte si text a začnete improvizovat, tedy pomalu si „na nečisto“ poskládáte text, obrázek, nápis a další ozdoby. Když jste spokojené, můžete lepit a pustit se do další kartičky.Těším se na Vaše ukázky, se kterými se můžete pochlubit na facebookových stránkách VKS.


Snad brzo všichni zapadneme sněhem a budeme moc tvořit celé dny. 

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738