Publikováno Komentáře: 2

SCRAPBOOKING // Narozeninový dort

Nejdříve bych chtěla poděkovat Barči za možnost své příspěvky na blogu prezentovat. Bylo to pro mě obrovské překvapení a doufám, že se vám moje papírové tvoření bude aspoň trošku líbit. 

Na svůj první článek jsem si připravila fotku dcery z oslavy třetích narozenin. (fotka je z roku 2017). Barva a balónky na fotce daly jasný trend tomu, které scrapbookové papíry použiji.


Delší dobu mi trvalo rozhodnutí, jak bude layout rozvržený. Takže jako vždycky jsem si vzala k ruce pomocníka pinterest a hledala vhodný sketch. Jak to máte při tvoření vy? Máte v hlavě hned jasný plán nebo musíte pátrat po inspiraci?

Jakmile jsem vhodnou inspiraci nalezla, šlo to jako po másle. Jako podklad jsem vybrala růžový papír z kolekce léto a k doplnění jsem si vzala čtvrtky balonky a všechno nejlepší. Z balonkové čtvrtky jsem řezačkou vytvořila kruh, kterým jsem podložila fotku a ze čtvrtky všechno nejlepší dva pruhy, které na fotku navazují. Protože fotka obsahuje narozeninový dort, tak PL kartička s nápisem Dáš si dortík? tam nesměla chybět.  


Abych na stránku dostala trochu víc barviček, které obsahuje fotka, vystřihla jsem ze čtvrtky balonky, které jsem dobarvila distress inkousty. 


Nakonec pár papírových a kartonových výseků a je téměř hotovo. Dalším mým problémem, je psaní journalingů, jsem moc stručná nebo ho raději nepoužiji vůbec. Tady jsem si na nadpis vzala na pomoc akrylovou ozdobu a abecedu, ke skromnému journalingu pomohly texty z narozeninové kolekce, které jsem pro zvýraznění podlepila 3D čtvrerečky.


Výsledná stránka je jednoduchá, ale já to moc složitě neumím. Narozeninová kolekceje skvělá, protože je černobílá a hodí se pro všechny bláznivé narozeninové oslavy. Už se těším, až ji použiji na PL stránku. 
Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

2 komentáře u „SCRAPBOOKING // Narozeninový dort

  1. Pěkná stránka Peti:) taky jsem si něco z této kolekce pořídila, je fajn že je taková univerzální 🙂

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738