Publikováno Komentáře: 4

PROJECT LIFE // Naše Vánoce 2017

Ne, nepřekoukla ses a opravdu myslím Vánoce 2017. 😀

O vánoční dovolené jsem sedla nad alba 2016 a 2017 a sepsala si kolik mi toho chybí dodělat. Bylo toho opravdu hodně. Pokaždé když jsem to řekla jedné z mých “papírových” kamarádek začaly se s mát – “To přece nemůžeš stihnout dodělat do konce roku!” …. Vážně? Tak sledujte!

A taky se tak stalo! Alba 2016 a 2017 jsou hotová! Ta-dá!

A teď už k dnešnímu článku …

Z loňského prosince vzniklo i prosincové minialbum. To jsem stíhala dělat tak nějak průběžně – jak vypadá se můžeš podívat tady. Je u toho i video návod, jak si takové album můžeš vyrobit i ty.

A teď nastalo dilema – to budu lepit fotky do PLka i když už je mám v tom malém albu? Jelikož jsem si dala pravidlo v prosincovém albu – jeden den/jedna fotka, zas tolik se mi jich v PLku nakonec neopakovalo. Chtěla jsem aby minialbum ladilo s PLkem a tak jsem si k ruce vzala kolekci Vánoce a “jela” jsem. Týdny jsem nakonec neoznačovala čísly, přišlo mi, že se to vůbec nehodilo.

Už od začátku jsem věděla, že si chci k PLku “nalepit” taky velkou stránku. Hrozně se mi to takhle namíchaný líbí a moc stránek jsem zatím nedělala.

A co ty? Jak jsi na tom s alby? 🙂

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

4 komentáře u „PROJECT LIFE // Naše Vánoce 2017

  1. Ten 9×12 format ma cosi do sebe:) pekne stranky. Vanoce 2017 ani 2018 jeste v albu nemam…z tech 2018 mam aspon DD no 🙂

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738