Publikováno Komentáře: 2

HAPPY PLANNER // To jsme my

Přeji krásný, i když upršený den.  Pro papírové nadšence je to ale ideální počasí, co se dá jiného dělat, než si zasednout ke stolu a lepit? Jak bych byla ráda, kdyby se mi to opravdu podařilo.

Možná jste někteří již v mých příspěvcích na instagramu zaznamenali, že jsem se letos rozhodla pro změnu a tvořím do happy planneru. Vedle diáře mám ale i scrapbookové album 8,5×11, takže o klasické layoutu nepřijdu (a samozřejmě ještě nemám hotové album loňské). V zimě mi šlo tvoření celkem od ruky a vždy jsem zvládla zpracovávat přechozí týden. Od března jsem se nějak zasekla a už začínám nabírat skluz a tudíž si můžu vybrat, který týden zpracuji.

Barča mě v minulém týdnu navnadila na vyzkoušení QR kódu. Vzpomněla jsem si na video, které jsme s Emmou natočily na procházce, proto jsem se rozhodla nalepit do HP jeden březnový týden. Využila jsem opět kolekci Náš týden a přidala jsem k ní i jedny novinkové samolepky. Dá se říct, že v HP dodržuji stále stejné rozložení, takže tvoření je poměrně rychlé. Vytisknu si fotky, v textovém editoru připravím texty, rozřežu papíry na potřebné rozměry a lepím. V samolepkách jsem si všimla motivu vyšívacího kruhu. Sáhla jsem tedy do zásob vyřezávacích šablon a jeden kruh jsem si vyrobila, na něj jsem přidala QR kód. Ve videu se skrývá domácí úkol do školky v rámci distanční výuky- Emma se měla naučit básničku Na jaře. Naučila se ji při ježdění na kole.

Texty tvořím ve wordu a tisknu si je na scrapbookový papír, líbí se mi, že je to vše stejné, pěkně čitelné a přehledné. Jen je to někdy trošku zdlouhavé. A i u mě zvítězila lenost a texty jsou jen na první stránce, u tvoření druhé poloviny týdne se mi nechtěl zapínat počítač.

Budu se zase opakovat, ale miniabeceda je skvělá. Jak si můžeš všimnout na fotce, nezůstala jsem jen u jednoho aršíku. Aby mi HP zbytečně nekynul, tak se snažím používat ke zdobení jen samolepky, maximálně papírové výseky.

 

Jak vidíte na fotkách, nepohrdnu žádným materiálem, ve kterém se objeví růžová barva 🙂 Mějte se krásně a tvořte, je to skvělý relax.

close

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáte tak inspiraci k vašemu tvoření, přednostní přístup k novinkám a každý měsíc vylosuji jednoho výherce poukazu v hodnotě 500 Kč. 😉

Použité produkty:

MINI abecední samolepky s diakritikou – Náš týden (Šedozelená)
To chci ♥
Papírové ozdoby – Náš týden
To chci ♥
Samolepky – Náš týden – Pásky
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Náš týden – Šedozelená
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Náš týden – Šedá
To chci ♥
Samolepky – Náš týden
To chci ♥
Samolepky – Něžná zahrádka
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: České papírové ozdoby, České papíry, DT Petra

2 komentáře u „HAPPY PLANNER // To jsme my

  1. Variety of seeds strains Free delivery within the UK Worldwide delivery Multiple payment choices Excellent customer service Offers and promotions present on the website Stealth shipping offered The brand offers several shipping guarantees Free premium seeds. This gives the professional cannabis grower the opportunity to identify his cannabis plants as male or female many weeks before the plant sex would normally be revealed. Packing is still done by hand to ensure every pack is checked, It s this dedication that has served Holy Smoke Seeds so well. https://marijuanasaveslives.org/dreamcatcher-seeds/

  2. If you would like to grow your experience only keep visiting this web page and
    be updated with the most recent news posted here.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.