Publikováno Napsat komentář

HAPPY PLANNER // S nádechem zimy …

Krásné léto Vám všem přeji. Jak se Vám daří? Já jsem byla minulý měsíc na dovolené v Itálii a musím říct, že to bylo skvělé. Po dlouhé době zase někam jet. A příští týden mě čeká další dovolená. Máte tedy vůbec čas na nějaký scrap? Nebo si všechno necháváte na škaredý podzim a promrzlou zimu? Mě se občas chce lepit a občas ne, ale v tomto měsíci jsem si pro Vás připravila ukázat kousek mého diáře Happy Planner Big. Používám ho jako menší verzi Project Life.

První dvojstrana je z ledna, kde jsem použila kolekci Mrazivé dny. Snažila jsem se vlepit jednu fotografii v každém dni, ale jak vidíte, víkend byl dost nabitý.

Do ruky jsem vzala tmavě modrý papír a papír mrazivé dny – sníh. Dalším krokem bylo nařezání papírů na rozměry okýnek diáře. Fotografie si tisknu po čtyřech na fotopapír o velikosti 10 cm x 15 cm a co je důležité, fotografie musí být na výšku. Poté vše vystříhám, nařežu podle velikosti diáře. Dalším krokem bylo nastříhat si proužky, kterými přelepím anglické dny v týnu. Jedna část týdne je modrá a druhá sněhová.

Na pojmenování dnů v týdnu jsem použila samolepky. Poté jsem začala rozprostírat kartičky a fotografie. Na kartičky jsem dolepila text, který je psaný na počítači stylem psacího stroje. Když jsou fotografie rozprostřené a papíry také, můžete začít lepit. A nakonec přidáte nějakou tu ozdobu. Mrazivé dny mají ve své kolekci samolepky a to obrázkové i textové.

Na poslední týden v lednu jsem také použila Mrazivé dny. Zde mám, ale o pár papírů více (zelený a křížky). Tentokrát jsem anglické dny nepřelepovala, ale přidala jsem k nim datumové samolepky a těch je na e-shopu velká hromada. Dokonce jsem použila i PL kartičku, kterou jsem si zmenšila na dva rámečky a střihla a nalepila. Vše jsem opět dozdobila.

Třetí týden v únoru byl pro mě tak trochu fiaskem. S hrůzou jsem zjistila, že nemám žádné fotky. Pouze z pondělí, kdy jsem byla bobovat a z pátku, kdy jsem šla za babičkou. Proto první strana je nalepená mimo rámečky. Doprostřed jsem dala kartičku na PL MRAZIVÉ DNY. Dokonce jsem se hecla a použila hvězdičky v podání razítka v modré barvě a vše jsem poté nalepila.

Druhá strana diáře je dělaná jako scrapbooková stránka a musím říct, že se mi tenhle týden líbí.

Je super, že se nemusíte držet jenom rámečků, ale můžete upustit uzdu své fantazii.

 

Mějte se krásně a těším se na Vaše další výtvory.

 

Monča

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Samolepky – Mrazivé dny (tvary)
To chci ♥
Samolepky – Mrazivé dny (texty)
To chci ♥
Kartičky do fotoalba – Mrazivé dny (Design A, 6×4)
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Mrazivé dny – Sníh
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Mrazivé dny – Zelená
To chci ♥
MINI abecední samolepky s diakritikou – Mrazivé dny (světle modrá)
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Mrazivé dny – Křížky
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: Nezařazené, DT Monča, inspirace, Samolepky
Napsat komentář