Publikováno Napsat komentář

UNBOXING // Něžná zahrádka

Dnes pro Vás mám speciální článek hned z několika důvodů. Ten jeden je, že je to můj poslední článek pro blog Lepikaro, a tak se s ním zároveň s Vámi rozloučím. Ale ten druhý hlavnější důvod je, že tu pro Vás mám unboxing nového Lepikaro boxu, který mi také přišel, jako některým z Vás, které jste ho stihly předobjednat. 😉

Nicméně pro ty, co ho nestihly tu mám tento článek plný fotek, kde se můžete podívat na všechno co box Něžná zahrádka obsahuje. 😊

Jdeme na to

Celý obsah boxu byl perfektně zabalený. A hned po otevření krabičky na Vás čekala kartička od Barči, kde byl popsaný celý obsah. Většinu produktů si můžete již objednat na Lepikaro, ale box obsahoval i dva produkty exkluzivně pro tento box.

Washi pásky

Jako první na mě vykoukly tyhle tři Washi pásky. A teda páni, opravdu parádní! Moc hezký design a pastelové barvy s motivy kytiček, nůžek či lístečků.  A taky to nejsou žádné pidi pásky, ale opravdu široké (1,5cm) a vypadá, že i na návinu jich bude hodně.

Propiska

Dál tu byla zelená propiska, která je právě limitovaná pouze pro tento box, má poměrně tenký hrot, takže pokud rádi píšete s tenčími hroty budete nadšené a propisek jak všichni víme není nikdy dost. 😀

Přání

V boxu bylo také několik pytlíčku, v prvním, co jsem otevřela bylo pět kusů přáníček i s kraftovými obálkami. Designy přání jsou minimalistická a vkusná, každé přání má jiný motiv a nápis k nejrůznějším příležitostem.


Pohlednice

Kromě přáníček box obsahoval také pět pohlednic, které už jsou bez textu, takže je můžete poslat třeba jen tak.

Zezadu, samozřejmě logo Lepikaro a předtištěné linky na adresu.

Samolepky

Jako další část boxu bylo pět aršíku samolepek, opět stejné motivy kolekce Něžná zahrádka. Obsahovaly například ikonky, jednotlivé motivy, které se opakují na všech produktech, motivační nebo třeba boxíky na poznámky.

No řekněte, nejsou tohle prostě boží samolepky? 🙂 Do diáře nebo na scrapbooking.

Kancelářské sponky

Poslední nejmenší pytlíček, který byl v boxu obsahoval malé zlaté kancelářské sponky. Tři opravdu malinkaté a tři trochu větší s tvarem srdíček, které jsou moji favoriti. Nicméně tyto sponky jsou druhý produkt, který byl pouze pro tento box.

Sešit

A úplně na konci boxu na mě čekal A5 sešit, který završil celý box. Celoplošný potisk motivů vypadá opravdu parádně. (Stejný je na jedné z pohlednic).

A tečky uvnitř jsou jen třešničkou na dortu, protože ty já mám nejraději.

A co říct na závěr celého boxu? Moc se mi líbí motivy a barevná kombinace Něžné zahrádky, který se opravdu povedl a vypadá hezky jak na samolepkách tak je i hezky použitý na přáníčkách/pohledech a o páskách a sešitě nemluvně.

Celý box Barča parádně sladila a určitě doporučuji pokud jste tentokrát váhaly, tak příště hurá do toho. Já jakožto tvůrce ocením určitě samolepky, washi pásky a sešit, ale ani přáníčka  a pohledy nebudou ležet ladem. 🙂

A tímto Unboxingem krásného boxu, bych se s Vámi čtenáři ráda rozloučila a popřála vždy spoustu kreativní inspirace na tvoření. Já tvořit určitě nepřestanu a ostatní holky budu dál sledovat.

Děkuji Barče za možnost psát články a tvořit více jak dva roky na tento blog.

 

Krásné léto Vaše Káťa – Kreativní holka. 🙂

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738