Publikováno Napsat komentář

BULLET JOURNAL // Srpen s nádechem podzimu

 

Ahoj, vítám Tě u svého prvního článku na blogu Lepikaro! 🙂

Dneska si spolu vytvoříme jeden srpnový týden v bullet journalu.

Budeš potřebovat:

  • diář
  • Lepikaro samolepky
  • vytištěné fotky/obrázky
  • psací potřeby (tužku, liner, brush pen apod.)
  • oboustrannou izolepu/lepidlo
  • nůžky

Během tvoření bullet journalu venku mírně pršelo a na mě už “dýchal” podzim, a to i přes to, že léto miluju. Proto jsem se rozhodla, že zvolím spíše zemité odstíny. Na internetu najdeš spousty fotek a obrázků, já nejčastěji volím Pinterest, ale tentokrát jsem si vytiskla moodboard od @eva.jmenem.vinka. Líbily se mi barvy, hned jsem si představila, jak je sladím se samolepkami “Kvítka a vázy“.

Proces tvoření

Vytištěné fotky/obrázky si nastříhám a na dvoustraně vždy rozvrhnu tak, abych byla spokojená s umístěním, a tužkou si pak nadepíšu, kde budou jednotlivé dny.

K lepení obrázků používám většinou oboustrannou lepicí pásku, která skvěle drží a stránky se nevlní, jako při použití lepidla.

Psací potřeby

K nadepsání dnů nejčastěji využívám liner nebo brush pen. Co se týče linerů, mám moc ráda Micron. Data jsem pak nadepsala Tombow brush penem s odstínem do béžové barvy.

Samolepky

K vybraným fotkám se mi (nejen) barevně skvěle hodilo platíčko samolepek “Kvítka a vázy“, použila jsem také “Bujo washi” a nové srpnové samolepky “Náš rok“.

Samolepky lepím k názvům dnů a na okraje fotek, tak, aby je mírně překrývaly. Nezapomínej na detaily, ty dotváří celkový výsledek. 🙂

Pomocí samolepek ve tvaru srdíček jsem vytvořila odrážky pro poznámky.

A je hotovo!

Na dozdobení můžeš klidně přidat i třeba nějaká razítka či tenkým linerem dokreslit malé kresbičky. Já tentokrát zůstala jen u samolepek.

Snad jsem Tě inspirovala, a budu se těšit u dalšího článku! 🙂

Přeji příjemné tvoření,
Terez

 

 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Samolepky – Bujo washi
To chci ♥
Samolepky – Náš rok (Srpen)
To chci ♥
Samolepky – Kvítka a vázy
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: bullet journal, bullet journal česky, Diář, DT Terez, inspirace, Samolepky
Napsat komentář