Publikováno Napsat komentář

Cestovní deník – první zápis

Skoro s koncem zimy jsme začali výletovat a já mohla použít úžasný Cestovní deník od Barči a Pajušky. Mohu si teď vyvolat více fotek bez obav z toho, že mi jeden výlet zaplní celou stránku v Project life albu.

Opět mám nesvázanou verzi a opět jsem v ní trochu rebelovala. Hned na druhé straně stránky s citátem totiž začíná cestovatelské dobrodružství. Já místo začátku tam nalepila linkovaný papír a trochu tím přeházela pořadí listů. Vznikl mi tak prostor na budoucí obsah (až někdy Cestovní deník naplním po poslední stránku).

Použila jsem diářové samolepky a modrou abecedu. Jelikož se jednalo o malý výlet, tak nebylo potřeba ani moc popisků k dopravě, ale byl to důležitý moment. Proto jsem z kartičky z kolekce Pruhy udělala vlaječku a nalepila na ní samolepku z kolekce Skvělej den.

Na další stránce jsem políčko Útrata přelepila kartičkou z kolekce Minimalismus a doplnila jí o srdíčkovou plexi ozdobu (je parádní). Kartičku jsem před focením nevyplňovala, protože bych text stejně rozmazávala. Na protější stránku jsem použila fotky podlepené barevnými proužky z kartičkové kolekce Pruhy. Celý výlet je tedy laděn do modré barvy, čehož jste si už určitě všimli.

U plexi ozdob nezapomeňte sundat vrchní ochrannou folii. Všimla jsem si, že bílé ozdoby ji mají i na spodní straně ;).

Poslední stránka výletu a opět rozstříhané kartičky a modrá abeceda. Celou akci jsem ukončila příhodnou samolepkou. Na nesvázané verzi se mi líbí i to, že podle potřeby si mohu stránky přidávat, kdybych se rozšoupla s fotkami či textem.

Příští zápis v deníku bude z Moravy. Už jste začali výletničit a zapisujete si své cesty?

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738