Publikováno Napsat komentář

Skoro sourozenci?

Po výrazné a modré stránce jsem chtěla vytvořit něco světlejšího. Také jsem chtěla použít nejnovější kolekci a to SOUROZENCI. Původní plán byl jasný, vytvořit stránku z kartiček a papírových ozdob. Nakonec jsem si vzala na pomoc papíry v barvě kartiček – světle tyrkysový a béžový.

Výjimečně mi u fotek hezky vyšel rámeček a tak je stačilo podlepit papíry tak, aby použitý papír hezky vynikl. Líbí se mi, jak se použité barvy krásně hodí k černobílým fotkám. Na prostřední fotku jsem použila papírovou ozdobu.

Jednu fotku jsem si vybrala jako hlavní. Ozdobila jsem ji papírovými ozdobami a krásně tak doplňuje hlavní nadpis stránky.

Z kartiček Sourozenci jsem nastříhala proužky, které tvoří podklad a ozdobu na spodní části stránky. A co znamená označení SKORO SOUROZENCI? Barča zatím nemá hesla pro celou rodinu. To SKORO tedy znamená bratranci a sestřenice či sourozenci a bratranec. Každopádně je to skvělá parta.

Použité produkty

close

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáte tak inspiraci k vašemu tvoření, přednostní přístup k novinkám a každý měsíc vylosuji jednoho výherce poukazu v hodnotě 500 Kč. 😉

Napsat komentář