Publikováno Napsat komentář

V AKCI // Skvělej den

Můj první článek bude přímo skvělý, použila jsem totiž kartičky a samolepky z krásné kolekce SKVĚLEJ DEN.
Fotek mám poslední dobou velké množství a nedaří se mi moc redukovat jejich počet na stránce. Potřebuji je tam mít všechny, proto mi chybí fotky v rozměru 6″x4″. Snad budu časem rozhodnější :). Na druhou stranu, jakmile se vyskytne fotka, kde mi to sluší (podle mého mínění), tak ji ráda použiji v rozměru 3″x4″. Je to i tím, že většinou fotím, proto si to tímto způsobem kompenzuji. Většina kartiček vypadá spíše takto.
Kartičky jsou samy o sobě moc krásné a nijak extra zdobit nepotřebují. Krom pár písmenek, enamelek a jednoho srdíčka jsem použila hlavně samolepky ke kolekci.
Dvě fotko/kartičky jsem ozdobila nápisy vystřiženými z kartiček. Stejně jako jsem fotky podlepovala proužky z rozstříhaných kartiček. Použila jsem i barevně podobnou kolekci Pruhy.
Bílou samolepkovou vlaječku jsem zvýraznila rámečkem z jiné vlaječky, který vždy zbývá na aršíku (normálně by se vyhodil).
Má nejoblíbenější kartička je tato se srdíčkem.
Také se mi líbilo použití enamelek na dvě sousední kartičky.
A ještě jednou vše hezky pohromadě.
 
Tvořenou stránku jsem fotila v různých fázích, abych mohla ukázat jak se její vzhled mění.
Co se mi nepovedlo bylo použití propisotu na jedné fotce a promíchat modré a růžové kartičky. Třeba se zadaří příště :).
Použité produkty

    Přidejte se do Lepikaro komunity

    Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

    Napsat komentář

    Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738