Publikováno Napsat komentář

DESIGN TÝM // Ája

Ahoj, já jsem …
… Ája a budeme se tu občas vídat. Krom manžela mám ještě malého syna, který je na většině mých fotek. Stále se považuji za začátečnici, což má velkou výhodu – neustále objevuji pro mě nové věci a těším se, jak je vyzkouším. Musím více zapracovat na zdobení svých projektů (líbí se mi i tak, ale měla bych začít spotřebovávat všechnu tu krásu).

Nejraději tvořím …
… Project life. Je to úžasný relax. Radost ze zachycení krásných i méně šťastných okamžiků opravdu stojí za ten čas. Navíc je to i pro rodinu, nejen pro mě. Používám měsíční rozvržení (jednotlivé dny mi pak mohou skákat sem a tam). Poslední dobou zkouším i nedělené stránky, hlavně v rozměru 11″x8,5″. Občas udělám i nějaké přáníčko, nejraději mám Vánoční.

Tvořím v … 

… obytné části našeho bytu. Obsadím skoro všechny židle, jídelní stůl a značnou část podlahy.
Můj tvořící proces probíhá … 
… trochu chaoticky. Promažu a upravím fotky, které nakolážuji dle nálady. Nic si předem neplánuji. Fotky poté rozdělím a zvolím vhodné rozvržení kapes. Pak přichází výběr kartiček, nejsem moc odvážná a většinou je mám do jednoho stylu. Často kartičky stříhám, aby se mi propojily na celé stránce. Z takto vytvořené stránky se raduji i několik dní, než se donutím do ní něco napsat a ozdobit. Vše končí vyfocením hotového 
výtvoru a uklizením do jednotlivých kapes.
Moje oblíbená firma či designer je …
… Barča a její Váš kreativní svět (VKS). Je totiž spojením obou. Pak americké hvězdy jako Becky Higgins a Heidi Swapp.

Inspiraci hledám …
… snad všude. Hlavně na blozích českých tvořilek nebo na YouTube. Úžasnou inspirací a odrazovým můstkem jsou i různé tvořivé výzvy (challenge), kde nejde o výhru, ale zkusit si něco nového vytvořit do určitého času, takže žádné odkládání a lepíte.
Můžete mne sledovat na …
… facebookových stránkách Tvořím Project life A.S..
Na VKS mám nejraději …
… ty možnosti. Mohu si objednat kartičky podle rozvržení stránky. Také design kartiček je svěží a dobře se s ním pracuje (tady se vrátím k problému se zdobením, někdy se mi i pár enamelek zdá zbytečných). Také mi vyhovuje font používaného písma. A když vynechám chválení Barči, tak je tu ještě čeština na českých kartičkách. 
Kromě papírové tvorby mám ráda také …
… seriál Chirurgové, knihy, lenošení a spaní. S tvořením je spojené i focení a užívání si každodeních rodinných nebo soukromých událostí :). Je plno dalších věcí či činností, ale to by bylo moc dlouhé.

Můj tip …
… je ničeho se nebát. Důležité je začít a zůstat svá. Rozhodně zkoušejte výzvy, nemusíte pak svůj výtvor ani zveřejňovat, hlavní je, že budete tvořit. Ale když budete chtít, tak se určitě pochlubte, třeba jen jednou kartičkou.

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738