Publikováno 1 komentář

V AKCI // Netradiční narozeninové přání a dárek v jednom

Minulý týden měla moje švagrová narozeniny a chtěla jsem pro ni vymyslet něco netradičního. Po vzoru project life jsem vzala kapsu, nemilosrdně jsem ji půlku uřízla. Na práci s novou kolekcí Každý den jsem se moc těšila a tak jsem ji zpracovala na toto dárkopřání. 

Na pomoc k dozdobení dárkopřání jsem si vzala nové dřevěné výseky, plexi ozdoby, papírové ozdoby a několik papírových výseků. Použila jsem i několik samolepek včetně růžičkových.

Kapsičku na peníze jsem vyrobila s pomocí 3D pěnových čtverečků, které jsem nalepila po obvodu zkrácené kartičky s vyseklým půlkruhem. Kapsičku jsem ozdobila štítkem a nápisem z papírové ozdoby, samolepící abecedou a také malou plexi hvězdičkou. Dalším mini dárkem jsou růžičkové samolepky, které jsou použité na kapse pod kapsičkou na peníze.

Nakonec jsem přidala pár malých čokoládek a dárkopřání bylo hotové.

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

1 komentář u „V AKCI // Netradiční narozeninové přání a dárek v jednom

  1. Dokonalé, Baru!!! Je to super originální, krásně barevně sladěné a je vidět, že i dělané s láskou 🙂 Jsi mou velkou inspirací 😉 Sonča

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738