Publikováno Napsat komentář

PROJECT LIFE // Puntíky

Při tvoření stránky do soutěže Beru pět mi došlo, jak jsou krásně propojené barvy v jednotlivých kolekcích. Dále mě napadlo, že když si koupím 3 balení kartiček v rozměru 6×4, tak mi vznikne 11 nařezaných stránek v rozměru 12×6 a s tím se dá krásně tvořit (ano, objev Ameriky 🙂 ). Vybrala jsem si kolekci Puntiky. Má velkou škálu barev a motiv je opravdu jemný. Opět se dá kombinovat s kartičkami z kolekce Pruhy.

Psaný text mezi puntíky nezanikne, což je velká výhoda. Pro porovnání a změnu jsem puntiky na jednu kartičku přidala jen jako ozdobu do rohů.

Tato kolekce je bez různých nápisů, ty se mi však hodily z letních kartiček a samolepek z kolekce Ahoj léto!. Třeba nápis Jedeme k vodě jsem rozstřihla a použila na dvě kartičky.

Jediný zádrhel nastal, když jsem se snažila z nich udělat vlaječku. Pod světlým nápisem nebo samolepkou byly nevýrazné, proto jsem podlepovala jiným vzorovaným papírem.

Zdobila jsem již zmíněnými samolepkami Ahoj léto!, enamelkami a samolepícími písmenky v podobných odstínech jako byly i puntíky. Povedlo se mi pokořit propisoty a dostat je na dvě kartičky, z čehož mám velkou radost.

Abych měla tyto kartičky pohromadě (jsou to vlastně dvě stránky), přišila jsem si ke stránce Designu A její poloviční verzi a to Design H. Prošívala jsem skrz okraje stránek, ale jde použít i sváry podél jednotlivých kapes. Přístě bych mohla vyzkoušet i barevnou nit. Stejně jako tady, tak ani normálně to není moc vidět.

Stránky v průběhu tvoření:

 
 Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738