Publikováno Napsat komentář

TRAVELER’S NOTEBOOK // Prázdninový deníček

Už dlouho se chystám na pokoření traveler’s notebooku – poctivě nakupuji materiály, říkám si, jak tvoření bude hezky odsýpat a půjde to od ruky, ale samozřejmě jsem se k tomu ještě nedostala. Nevím, kdo to taky tak máte, ale čas je vážně můj největší problém. Kéž by se dal přikoupit ke všem těm krásným papírenským věcem.

Když ale přišla řeč na prázdninový deníček pro moji Emu – byla to jasná volba. Velikost je tak akorát pro malé ručičky a zároveň člověk nemá pocit, že z každého zážitku či výletu musí řešit spoustu fotek a trávit nad zaznamenáním hodiny.

Dnes se s vámi podělím o úvodní stránku ve zmíněném prázdninovém deníčku, kterou jsme vytvořily spolu s Emičkou. Vybraly jsme design lišek, protože se jí líbil nejvíc a vlastně k ní nejlíp sedí (od malička jí říkám liška). Domluvily jsme se, že jí pomůžu vytvořit první stranu a ona si jej podepíše.

Stránku jsem kromě rodiny doplnila kartičkou léto, která vše vystihuje poměrně jednoznačně a nezapomněly jsme na rok – přece jen až se bude jednou k sešitku vracet třeba v dospělosti ať na první pohled ví, co to bylo za báječné léto. 🙂

S výslednou stránkou jsme obě spokojené a Ema začíná plnit obsah. Otázkou je, jak jak deníček dopadne  po několikaměsíčním pobýváním v rukou čtyřleťačky. 🙂 No, aspoň to bude autentická vzpomínka, že? 🙂 Vedete si vy, nebo vaše děti také prázdninový deník? Podělte se o tipy, co a jak v komentářích.

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Traveler’s notebook – Lišky
To chci ♥
Abecední samolepky s diakritikou – Rodina
To chci ♥
Papírové ozdoby – Rodina
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Bráchové – Tyrkysová
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: Design tým, DT Jane, Samolepky, Traveler's notebook
Napsat komentář