Publikováno Napsat komentář

TRAVELER’S NOTEBOOK // Čas pro sebe

Ahoj všichni, moc vás zdravím první říjnový den a hned vám chci představit jeden zajímavý projekt, který by se mohl líbit každému, kdo má pocit, že mu na sebe nezbývá moc času (takže co si budeme povídat – asi zejména mámám).

Na Instagramu jsem objevila projekt #31minutesfor31days – aneb 31 minut po 31 dnů, což znamená, že každý den si najdete 31 minut, kdy děláte něco jen pro sebe. Najdete si zkrátka čas na sebe a nějakou svoji aktivitu.

Výběr toho, co budete dělat, je jen na vás. Důležité je, abyste si každý den těch pomyslných 31 minut dopřály. Samozřejmě, že se může jednat o delší časový úsek, ale zmíněných 31 minut je zvoleno s ohledem na to, aby bylo snazší je skutečně každý den dodržovat.

No a samozřejmě by to chtělo si takový pěkný projekt zazanamenat! A co je lepší formát než traveler’s notebook? 🙂 Tak jsem si udělala takhle titulní stranu a chtěla bych to zkusit dodržet. Líbí se mi ta volnost, že nikde není předem dané, co by měl zrovna člověk v daný den dělat. Takže jeden den si můžete číst, scrapovat, nebo si dát klidně vanu. V jiné dny můžete započítat kafe s kamarádkou, nebo nákupy pro sebe (umí to mámy?).

Přidáte se někdo? Nebo to aspoň zkusíte? Scrapovat u toho nemusíte, ale zkuste se zamyslet samy nad sebou, kdy jste naposledy věnovaly dostatek času jen samy sobě a svým aktivitám bez ohledu na děti, domácnost, práci…no, však víte. Tak jdeme na to! Času pro sebe zdar!

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Abecední samolepky s diakritikou – Rodina
To chci ♥
Samolepky – Souhvězdí
To chci ♥
Kartonové výseky – Rodina
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: Cestovní deník, Design tým, DT Jane, inspirace, Samolepky, Traveler's notebook
Napsat komentář