Publikováno Napsat komentář

PROJECT LIFE // kombinace kolekcí

Opět máme za sebou další měsíc, tudíž jsem na řadě se svým článkem. Tentokrát jsem se po delší době dostala k PL a zvládla jsem zpracovat  hned dva!! týdny. Pravda, stále se nacházím někde na jaře, ale aspoň mám stále co zpracovávat a dokonce si můžu vybírat :). Problémem občas (rozuměj skoro vždy 🙂 bývá množství fotek- někdy je jich tolik, že by stačily na samostatné album, jindy je jich tak žalostně málo…

A právě můj nedostatek fotek ve zpracovávaných týdnech je mým předmětem dnešního článku. Fotky si většinou kolážuji a tisknu bez předem daného záměru použití. Doufám, že se to změní, jak začnu skutečně používat Barčin plánovač fotoalba. Takže na 14. týden v albu jsem defakto mělo jen jednu koláž fotek na 10×15 cm. A teď co s tím. Protože mám nedostatek velkých PL kartiček a naopak přebytek malých, rozhodla jsem se použít nestandarní PL kapsu. Vybrala jsem si kartičky z kolekcí rodina a jaro, které k sobě barevně ladily (takže bílá barva to jistí 🙂 ), přidala fotky a nezbývalo nic jiného, než zdobit. Využila jsem papírové, kartonové ozdoby z několika kolekcí, což u mě nebývá moc zvykem. Ráda se držím jedné kolekce, ale tady nebylo zbytí.  A toto je výsledek.

Jako další jsem si vzala k ruce fotky z 18. týdne, opět jich bylo málo, protože celý duben byla Emma nemocná, takže moc příležitostí k focení nebylo. A potom mám dojem, že fotíme pořád to stejné… Přemýšlím, jakým způsobem budu zpracovávat nadcházející rok. Jak to máte vy? Kolik let již zpracováváte formou PL alba? No nic, to jsem trošku odbočila. Vracím se zpět do 18. týdne.

Na tento týden jsem převážně použila kolekci léto a zvolila jsem si design kapsy s kapsami 4×6. Kromě PL kartiček jsem použila i scrapbookové papíry. A ozdoby jsem vyzobala z kolekce rodina.

 

Je to celkem jednoduchá stránka, která byla hotová za chviličku, nevymýšlela jsem žádné vychytávky. Ono také nebylo moc co vymýšlet, když vrchol týdne je účes dcerky 🙂 Jak jsem si o něco výše posteskla, jakým způsobem budu tvořit PL dál, tak při focení stránek jsem si ověřila, že to má smyl. Fotila jsem u Emmy v pokojíčku, tak aby se u toho nenudila, prohlížela si alba. A to jakým způsobem komentovala, co na fotkách dělala, na co si vzpomněla sama a co potřebovala připomenout, je k nezaplacení. A proto to vlastně všechny děláme, no ne?

 

Ještě nesmím zapomenout zmínit sobotní akci pro všechny milovníky papíru- MEET PAPÍR Brno, kde jsem se osobně seznámila s Barčou a ukořistila jsem novinkové samolepky. Už teď se těším na další doplňky ke kolekcím podzim a knihomolka. Pokud jste dočetly až sem, moc vám děkuji za pozornost a za měsíc se tu zase objevím.

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738