Publikováno Napsat komentář

SCRAPBOOKING // Výlet do Sotto Ponte


Minulou sobotu proběhl Mezinárodní den scrapbookingu a pro tento den jsem přichystala soutěž (soutěž stále běží). Aby to nebylo pouze textové zadání, nalepila jsem stránku. Konečně z fotek celkem aktuálních! Ano, stále nemám dodělané PL 2017, ale blížím se! Už jsem u 37. týdne!

Zpracovala jsem stránku z našeho výletu do restaurace Sotto Ponte v Poděbradech, která je hned u Labe. Fotek jsem ale měla hodně, tak je zpracovat? A zde vnikl nápad na udělat stránku skoro “plkově”. Vytiskla jsem si fotky ve velikosti 5×5 cm (2×2″) a k tomu vzala pár balíčků kartiček ve stejné velikosti. Ty jsem si podlepila velumem, dřevěným papírem, šedým papírem a papírem se skvrnami. Na podkladový papír jsem nacákala zlatý sprej od Heidi Swapp. Fotky a kartičky jsem rovnoměrně rozmístila na podkladový papír a nechala jsem si místo na nadpis.

Potom nastala fáze zdobící. Prošla jsem svoje zásoby českého materiálu a skvěle se mi hodily kartonové ozdoby jídlo, jaro a psi. Poté jsem vzala na moje oblíbené abecedy od Felicity Jane a několik razítek do Elle’s Studio. Nakonec jsem použila zlatá srdíčka od Heidi Swapp. Nakonec jsem natiskla datum. Žurnaling jsem nepsala žádný, protože se některá z fotek objeví i v PL a tam bude zápisek.

Brzy se tu snad objevím i s videem, drž mi palce 🙂

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář