Publikováno Napsat komentář

SCRAPBOOKING // SUŠENKY

Máj, lásky čas. Kdy nejlépe uspořádat oslavu k narození miminka než v květnu? S kamarádkami jsme se dohodly, že každá přineseme něco dobrého na zub. Já jsem se rozhodla, že udělám bezlepkové sušenky.

Ale co se sušenkami? Je přinesu v krabičce a pak vyskládám na talíř? Ne ne, takhle teda ne.

Rozhodla jsem se, že si koupím celofánové sáčky do kterých dám sušenky a nazdobím si kartičky, které sešívačkou přicvaknu.

Nápad máme a teď jaký materiál? Bára přišla s kolekcí Narozeniny. Ideální! Sice se malá princezna ještě nenarodila, ale to nevadí.

Kolekce Jídlo se opět hodí.
A když se má narodit holčička tak Český scrapbookový papír – Růžová také.


Důležité je, si zjistit velikost celofánových pytlíčků, aby jste vědeli správný rozměr papíru, který se bude zdobit. Poté následuje čas na zdobení, ale pozor je potřeba si nechat nějakou tu ozdobu stranou, aby se zakryla svorka od sešívačky. Kartičky jsou nazdobené a pytlíčky prázdné. Jdou se péct sušenky. Po vychladnutí jsem dala sušenky do pytlíčků, vzala sešívačku a přicvakla kartičku k pytlíčku a dozdobila, aby svorky nebyly vidět. A je hotovo.

Oslava byla parádní 🙂

  

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738