Publikováno Komentáře: 2

SCRAPBOOKING // Super den – hurá ven!


Pořídila jsem si celý balíček kolekce Jaro a moc se mi tam líbil tento papír. Při dodělávání restů z roku 2017 jsem objevila fotky těchto zlatíček a nápad byl tu.

Papír jsem si seřízla na rozměr 8,5 x 11 inch. Poté jsem si z něj ještě vyřízla vnitřek, který jsem si nařezala na proužky. Na takto připravený rámeček jsem si nalepila bílý papír a šlo se na rozmisťování.

Zkoušela jsem několik variant rozmístění proužků. Jednou hezky v řadě pod sebou, potom směřující z jednoho rohu stránky do jejího středu, ale nejvíce se mi to líbí takto. Dalo by se říct, že je to skoro do šipky.

V další fázi jsem si podlepovala fotky. Použila jsem papíry tak, aby mi ladily k fotkám a i k podkladové čtvrtce. Navíc jsem použila i hedvábný papír, ve kterém mi kolekce přišla.

Do dolního rohu jsem si naskládala a přilepila papírová srdíčka, která jsem doplnila o jedno kartonové.

Kartonovou ozdobu jsem si nalepila i do horního rohu. Tentokrát jsem ji podlepila zbytky proužků. Líbí se mi, že šedivý proužek přesahuje do rámečku. Posledními, ale nejvíce důležitými ozdobami byly papírové výseky slov. Vybrala jsem je tak, aby odpovídaly situaci a navazovaly na sebe. Ač jsou to fotky z léta, tak jarní hesla se na ně hodí i tak 🙂 .

Potom už zbývalo “jen” doplnit text. U jeho psaní mám vždy obavu, že si tak zkazím celou stránku. Naštěstí se tak nestalo a myslím, že způsob jeho rozvržení stránku krásně doplnil.

Ač se mi stránka moc líbí, tak její focení bylo opravdu za trest. Dokonce jsem ji i přefocovala, ale asi špatná sluneční energie (ta může za vše 😉 ). Snažila jsem se to trochu opravit při úpravě fotek, proto je také skoro každá fotka jiná, za což se omlouvám.

Už jste si také zatvořili s touto kolekcí?

Mějte se krásně a přeji hezké tvoření.

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

2 komentáře u „SCRAPBOOKING // Super den – hurá ven!

  1. Krásně jsi ty pruhy na stránce využila! A ty srdíčka vpravo dole jsou skvělý nápad 🙂

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738