Publikováno 1 komentář

Přání – Myslím na Tebe

Již tuto sobotu 28.4. se chystá Spring Market v Impact Hubu Praha v Drtinově ulici10, Praha5, na kterém bude i Crazy Cat a každého z Vás samozřejmě ráda uvidím. Řekla jsem si tak, že je na čase připravit zase nějaké přání. Už minule jsem psala, že mě doslova nadchl pruhovaný papír s názvem Jaro. Ten jsem použila i tentokrát, ikdyž dnes do vniřní strany přání. Přání je takové pro radost, vhodné k doplnění nějakého milého překvapení, květiny apod.

Na horní stranu přání jsem použila květovaný papír. I tentokrát jsem květy nechala bílé. Použila jsem kombinaci růžového a šedého provázku, který mi ladí s barevným papírem a kolem vrchní stránky uvázala mašličku. Nad mašličku jsem nalepila za pomoci 3D pásky jeden z papírových výseků Jaro.

Přání jsem doplnila textem se slovy “Myslím na Tebe”ve formě razítka. Jelikož je květovaný papír tak čistý a jemný, nechtěla jsem celé přání přeplácat a chtěla jsem, aby působilo i jako celek stejným dojmem. Myslím, že to se povedlo 😉 Doladila jsem tak dvěmi plexi srdíčky a několika jemně růžovými samolepícími kamínky.

A jak jsem již zmínila, vnitřní strana je barevná, ale přesto na ní lze napsat text. Doplnila jsem jen několik růžových kamínků, aby strana ladila s celým přáním. Jak se Vám líbí? 🙂

Na všechny, kteří dorazí na Spring Market se budu těšit a přeji krásný den všem 🙂 Erika

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

1 komentář u „Přání – Myslím na Tebe

Napsat komentář