Publikováno Napsat komentář

SCRAPBOOKING // Sourozenci

Prima úterý všem čtenářům blogu Lepikaro! Víte, co mě fascinuje? Že k tomu, abyste si vytvořili pěknou scrapbookovou stránku, nepotřebujete vlastně ani tolik materiálu, kolik si myslíte. 🙂 Stačí čtyři produkty a můžete jít na to.

Téma dětí je u mě stále na prvním místě, aby ne, když doma mám malého kulíška, co se začleňuje do naší rodiny. To, jak skvěle ji přijali její starší sourozenci, mě nepřestává fascinovat a tak se snažím si tyto chvíle zaznamenávat, co to jde. Ten čas totiž tak neúprosně běží.

Všichni tři sourozenci spolu – tam patří zejména jedna větička ze samolepek z kolekce Sourozenci, a to:  “Takhle vypadá štěstí.” Děti jsou požehnání a doufám, že každá žena, která po nich touží, je bude mít šanci držet v náručí. Protože nic není víc.

To jsem ale trošku odbočila mimo scrapbook. Co jsem ale hlavně chtěla sdělit je to, že nemusíte vymýšlet žádné složitosti, prostě si sedněte a něco dejte dohromady. Každá stránka se počítá a za rok, dva, nebo deset budete rádi za každý kousek vzpomínek, co si budete moct prohlížet.

Děkuji za pozornost a těším se příště na viděnou!

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Samolepky – Sourozenci
To chci ♥
Český scrapbookový papír (6×8) – Knihomolka – Hořčičná
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: DT Jane, Nezařazené, Samolepky, Scrapbooking
Napsat komentář