Publikováno

SCRAPBOOKING // Radovánky ve sněhu

Ahoj všichni!

Určitě to znáte… někdy hrozně moc chcete lepit, sednete k tomu a hodinu se trápíte s výběrem kolekce, kompozicí, ozdobami a nakonec s výsledkem stejně nejste spokojeni. Vzhledem k tomu, že můžu lepit jen, když mi to ti naši dva malí andílci dovolí (rozměj tak max dvakrát do měsíce), není úplně čas čekat na vhodnou náladu. Ale včera to bylo jinak. Sedla jsem ke stolu, vyndala fotky a najednou jsem přesně věděla z čeho a jak to udělám! Byl to boží pocit!

Ještě v pondělí u nás byly zbytky sněhu, vybrala jsem si fotky z loňské zimy, kdy jsme se brodili závějemi a chodili bruslit na rybník. Kolekce Mrazivé dny proto byla jasnou volbou. Vybrala jsem papíry – Sníh a Tmavě modrá. Modrý na podklad a sněhový jsem natrhala na pruhy symbolizující závěje, do kterých jsem pak zastrkala jednotlivé fotky.

Layout jsem ozdobila samolepkami s texty a nápisy z kartonu. Po ruce jsem měla také ozdoby z kolekce Vánoce. Na aršíku s papírovými ozdobami jsou super stromečky a malí sněhuláci, kteří se mi k fotkám přesně hodily. Vyloupla jsem i jeden štítek, který jsem píchla do “zavěje” a napsala na něj datum (ráda si v albu zaznamenávám na stránky časovou souslednost).

K dozdobení používám enamelky, tentokrát jsem ale místo nich zvolila obrázky vloček z papírových ozdob. Zdálo se mi toho nějak málo a tak jsem přidala i vločky z aršíku se samolepkami.

Hotovo! Všechno do sebe hezky zapadlo a já si tu svou půlhodinku, kdy byly děti na vycházce, moc užila 🙂

I když se to nezdá, adventní čas by měl být hlavně o pohodě. Takže zahoďte na chvíli hadr a vykrajovátka, dejte si nohy nahoru a udělejte si papírovou chvilku jen pro sebe!

Krásné Vánoce vám přeje,

Jana

 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Samolepky – Mrazivé dny (texty)
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Mrazivé dny – Sníh
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Mrazivé dny – Tmavě modrá
To chci ♥
Kartonové výseky – Mrazivé dny
To chci ♥
Papírové ozdoby – Vánoční vzpomínky – Tvary
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: Nezařazené, DT Janča, Samolepky, Scrapbooking