Publikováno Napsat komentář

SCRAPBOOKING // Psí slečna

Co vy a scrapbookový “odpad”? Schováváte si ho nebo, ho vyhazujete? Já se přikláním spíš na stranu nevyhazovat. Vždyť od toho je slovo scrapbooking složeno složeninou slov scrap (ústřižek) a book (kniha), i když občas toho mám dost a něco vyhodím.

Dnes jsem si pro vás nachystala scrapbookovou stránku, která je dělaná ze zbytků. Můj úkol v hlavě zněl jasně, zbavit se co nejvíce zbytkových tedy nepoužitelných papírů. Vzala jsem 3 druhy zbytkových papírů (žlutý, šedý, bordó). Nastříhala jsem je na různě velké čtverce, ale snažila jsem se, mít od každé barvy jednu velikost. Poté jsem si čtverce rozvrhla na bílou scrapbookovou stránku, kterou jsem změnila na velikost 28,5 cm z každé strany. Tuhle stránku jsem postříkala šedým sprejem, když zaschl nastal čas, polepit celou stránku čtverci. Celou bílou stránku jsem nalepila oboustrannou lepící páskou na růžovo-tlapičkový scrapbookový papír.

Poté, jsem si vzala 3D pásku a přilepila fotografie. Zvolila jsem 2 malé čtverce o velikosti 5,5 cm x 5,5 cm a jednu o velikosti 10 cm x 15 cm. Když bylo vše přilepené nastal čas zdobení. V levé části jsem použila kartonové výseky z kolekce Psi. V pravé části jsem použila Folk samolepky. Přidala jsem pár textových tvarů – … a je tu bláto, pohodička, asi je to láska, miláček. Text jsem si vytiskla na počítači, místo papíru jsem použila velum, kde text krásně drží. Cílem bylo mít text stejně velký jako je bordó kartička. Jen příště musím vymyslet čím příště velum přilepit. Použila jsem glossy lepidlo a bohužel je vidět.

 

Povězte mi, jak se vy zbavujete zbytků?

 

Hezký den.

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Český scrapbookový papír (12×12) – Podzim – Šedá
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Psi – Tlapky růžová
To chci ♥
Český scrapbookový papír (6×8) – Knihomolka – Bordó
To chci ♥
Samolepky – Folk
To chci ♥
Kartonové výseky – Sada Psi
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: české kartonové ozdoby, DT Monča, Nezařazené, Samolepky, Scrapbooking
Napsat komentář