Publikováno Napsat komentář

CARDMAKING // Blíží se Valentýn …

Máme začátek února a blíže se nám Valentýn. Nevím, zda ho slavíte, ale já ne. Mám Valentýna, kdy ho chci já a ne 14. února. A  ještě to už skoro venku vypadá na jaro, proto jsem si pro vás připravila přáníčko ze tří druhů barev. Růžová, béžová a tyrkysová.

Tentokrát jsem si na pomoc vzala big shot, kde jsem si vyřezala několik velikostí srdíček. Srdíček jsem měla docela dost. Chtěla jsem, abych ji bylo, co nejvíce na přání, proto mi je moje milovaná maminka přišila po dvou k sobě na šicím stroji (s ním stále nejsem kamarádka, ale mám tohle na mém listu přání, co se chci naučit). Všechny srdíčka jsem v půlce „přimáčka“ k sobě, aby získala vzhled letících křídel.

Poté jsem je gelovými tečkami přilepila na velum, který jsem si vystřihla ve stejné velikosti jako je přáníčkový základ tedy 13,5 cm x 13,5 cm. Na přáníčkový základ jsem si nalepila otevírající se srdce, které jsem také vyřezané na big shotu. Otvírající se srdce jsem si vyřezala jednoduše. Vzala jsem si modrý papír, který měl délku 24 cm. V půlce jsem ho přehnula a konec šablony umístila mimo papír, aby se nepřeřízl. A tím mi vzniklo otevírající se srdce, do kterého jsem svojí a Martinovu fotografii z roku 2015, která je vyřezaná v menším tvaru srdce.

 

 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Český scrapbookový papír (12×12) – Sourozenci – Světle tyrkysová
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Ségry – Růžová
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Sourozenci – Světle růžová
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: Cardmaking, DT Monča, Nezařazené
Napsat komentář