Publikováno Napsat komentář

SCRAPBOOKING // Osobní album na zážitky 2020

Nový rok ve znamení dvacítek je tady a já se rozhodla, že bude taky víc o mně, ne jen o dětech. Asi jako každá máma trávím většinu času s nimi, z čehož vyplývá samozřejmě i fakt, že na většině fotek jsou děti a ne máma. Pro tento rok jsem se rozhodla si založit malé “osobní” album, kam budu nárazově vkládat pěkné vzpomínky na čas s kamarádkami, zážitky a prostě co se mi přihodí a budu si to chtít uchovat. Je totiž úplně neuvěřitelné, jak naše mysl snadno zapomíná.

Někdo si píše deníček vděčnosti, jiný zase pěkné zážitky schraňuje v dóze (znáte oboje, že jo?) a já si prostě založím album 6×8 cm, kam si budu ukládat “to hezké” z roku 2020. Jedním z cílů tohoho alba je vlastně mít pár stránek, které si prolistuji, když budu smutná. Budou tam samé milé momenty. Už teď se těším, jak to bude vypadat na konci roku a kolik stránek bude zaplněných.

No a protože základem je rychlost a efektivita, stránky přímo ve formátu 6×8 cm jsou velmi vítány, k tomu fotky vytištěné doma na Selphy tiskárně – aby člověk mohl zaznamenávat tady a teď. K tomu už jen dodat pár detailů a jde se na věc.

Nemám na sebe žádné velké nároky, ale budu ráda, když se na konci roku budu moct ohlédnout alespoň za některými pěknými zážitky. Jako první jsem se rozhodla zaznamenat rychlé rande s kamarádkami, kdy jsme vyrazily do kina na skvělý film Vlastníci. Byla to rychlá akce, ale stála za to a takhle jsem se nezasmála už skutečně dlouho. Doporučuji nejen film, ale pro vás, holky, i myslet víc na sebe.

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Samolepky – Podzim
To chci ♥
Samolepky – Hygge
To chci ♥
Papírové ozdoby – Podzim
To chci ♥
Český scrapbookový papír (6×8) – Knihomolka – Geometrie
To chci ♥
Český scrapbookový papír (6×8) – Knihomolka (sada papírů)
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: DT Jane, inspirace, Nezařazené, Samolepky, Scrapbooking
Napsat komentář