Publikováno Komentáře: 2

SCRAPBOOKING // Narozeninová kolekce

Ačkoliv už tu máme prosinec, mám pro vás kapku léta v podobě srpnové oslavy. Narozeninová kolekce je skvělá v tom, že se dá přizpůsobit každému ročnímu období a všem barvám, jelikož kartičky jsou černobílé. Neváhejte tedy po ní sáhnout kdykoliv, kdy je co oslavovat.

Jako základ jsem použila růžový papír z kolekce Každý den. Na něj jsem nalepila část balónkového papíru z narozeninové kolekce a nahoru jsem dala neutrální bílou čtvrtku. Obě jsem je ručně prošila, je to už taková moje vizitka… Papír jsem pocákala černou tuší. Byla to moje premiéra, protože dřív jsem tvořila cákance jen vodovkami. Fotku jsem podlepila stejným růžovým a také bílým papírem.

Na big shotu jsem si vyřízla nápis TEN DORT, písmenka uprostřed nalepila tekutým lepidlem a i tento nápis jsem ručně prošila. Stejně tak jsem prošila i srdíčka, která jsem stříhala ručně a musím se přiznat, už se koukám po srdíčkových vyřezávacích šablonách, jelikož nejsou tak ,,precizně střižené” jak bych si představovala.

 Text jsem se rozhodla napsat ručně, jelikož se mi velká čtvrtka nevleze do psacího stroje. Alespoň jsem přidala ,,strojové” datumové razítko. Zdobila jsem květinovými samolepkami, černobílé jsou z jarní kolekce, barevná z vlastních zásob. Poslední tečkou byly enamelky, kterými jsem se rozhodla celý LO oživit. Proto jsem vybrala tyrkysové a meruňkové. Nakonec jsem domalovala mini srdíčka.

Na vedlejší straně v albu je PLková stránka. Úvodní kartička, kartička s girlandou, překvapení a čepičky jsou z kolekce Narozeniny. Kartičky láska a všichni spolu venku jsou vše, co mi zbylo z jarní kolekce a přidala jsem také odstřižky puntíkovaného papíru, protože někdy je opravdu potřeba probrat i krabici se zbytky.

Na úvodní kartičce jsem si dala záležet nejvíc. Přidala jsem nápis, vystřižené balónky i výseky. Spodek kartičky jsem také prošila, aby stránka ladila s předchozím layoutem. Stejně tak jsem přidala i enamelky. Části fotek jsem přelepila samolepkami s narozeninovými texty.

Tak i vy oslavujte a scrapujte 🙂

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

2 komentáře u „SCRAPBOOKING // Narozeninová kolekce

  1. Přesně ji mám taky na stole připravenou, že zpracuji první narozeniny synovce 🙂 Krásné Peti.

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738