Publikováno Napsat komentář

INSPIRACE // Můj malý PL

Mým posledním článek v prosinci nebude nic vánočního, nýbrž vám povyprávím, jak mě osvítil scrapbookový pán bůh. Jednoho krásného dne jsem objevila jednorožce. No popravdě je na mě přivedla moje kamarádka Bára, která je hledala na výstavě v Dubči. A zase ta naše Bára, ta je přeci má. Dokonce celou kolekci k nim, a jelikož se říká, že jednorožci existují a musíme v ně věřit, tak jsem se rozhodla jednoho si pořídit. No jo, ale jakého? Ve formě TN nebo tečkovaný? Vyhrál tečkovaný. 

A teď proč mě osvítil scrapbookový pán bůh. Jak víte Project life mám ráda, ale moc mu nefandím, ve smyslu nejsem schopná zaznamenávat každý týden, co se událo. Proto jsem se rozhodla, že do mého jednorožčího sešitu si budu zapisovat a dávat fotografie z jednoho dne daného měsíce. Prostě co bylo v ten měsíc nejúžasnější. Takže vlastně už mám takový malý PL. Řekla jsem si, že ho udělám zpětně, a začnu hezky od ledna 2018, a budu pokračovat dokud nezaplním celý sešit.
Rozhodla jsem se udělat vždy dvojstranu. V lednu byla nejlepší událost naše cesta autem do Itálie na hory.
Do levého horní rohu jsem si zapsala leden 2018 (na další měsíce musím využít samolepky). Na další řádek, ale na pravo jsem si nalepila den v týdnu tedy sobotu a dopsala tužkou 27. Moje malá tiskárna je vážně skvělá, proto jsem použila interiér auta a hned jsem ji musela nalepit. Do textu, který jsem si přidala k fotografiím jsem použila růžovou abecedu na oživení. Na další stránku jsem přidala další text a dvě fotografie. Jako na závěr jsem různě nalepila textové samolepky jako další oživení.


Doufám, že se vám můj malý PL life líbí.

Přeji Vám krásné Vánoce a bohatého Ježíška.

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738