Publikováno Napsat komentář

SCRAPBOOKING // mrazivé dny

Vítám všechny scrapbookové nadšence u mého dalšího článku. Sice se už moc těším na jaro, ale pro dnešek jsem si ještě připravila jednu inspiraci z kolekce Mrazivé dny. Procházela jsem nedodělané stránky z loňského roku a hned na mě vykoukly nescrapnuté fotky z jednoho loňského mrazivého dne.

Kromě již zmiňované kolekce mrazivé dny jsem v zásobách našla světle modrý papír z některé starší kolekce. Ten jsem si trochu zmenšila, abych ho mohla podlepit tmavší čtvrtkou. Tady jsem samozřejmě použila starý fígl- schovanou část čtvrtky jsem odstřihla. Potřebovala jsem totiž tou stejnou barvou podlepit fotky.

Mezi papírovými výseky se mi moc líbilo toto krmítko, protože bych určitě nenašla vhodnější použití, přidala jsem ho na tento layout. Na vystřižený štítek jsem suprovou mini abecedou doplnila datum. Vosková pečeť se na stránce také musela objevit. Pod nadpis jsem jen doplnila ručně psaný journaling.

Potřebovala jsem na stránku dostat další červený prvek, který je na  fotce- výseky šípků jsou k tomu jako stvořené. Protože se mi stránka zdála pořád dost tmavá, udělala jsem bílou fixou tečky-jakože padá sníh.

Slibuji, že tohle byla má poslední zimní inspirace, od teď už jen jarní stránky a sluníčko. Mějte se krásně, snažte si udělat chvilku i na tvoření, abychom se  z toho všeho, co se kolem nás děje, nezbláznili. A nezapomeňte se chlubit- instagram #lepikaro.

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Samolepky – Mrazivé dny (texty)
To chci ♥
Samolepky – Mrazivé dny (tvary)
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Mrazivé dny – Tmavě modrá
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Mrazivé dny – Sníh
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Mrazivé dny – Štítky
To chci ♥
Kolekce – Mrazivé dny
To chci ♥
Papírové ozdoby – Mrazivé dny – Texty
To chci ♥
Papírové ozdoby – Mrazivé dny – Tvary
To chci ♥
Voskové pečetě – Mrazivé dny (sada 6 ks)
To chci ♥
MINI abecední samolepky s diakritikou – Mrazivé dny (světle modrá)
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: Nezařazené, DT Petra, Scrapbooking
Napsat komentář