Publikováno Napsat komentář

SCRAPBOOKING // Léto

 

Krásný letní den 🙂

A abych byla aktuální, tak jsem si připravila něco málo z kolekce Léto. Do alba teď častěji střídám kapsičkovou a velkou stránku, a tak vám jednu takovou dvoustranu  ukážu.

Layout

Základ celé stránky tvoří provázek, který je ve třech bodech přichycený průchodkami. Průchodkami jsem přichytila dvě čtvercové kartičky z kolekce Léto a také kus světlého papíru seříznutého zešikma.

Když jsem měla takto hotový základ, ozdobila jsem provázek. Kruhové ozdoby jsem pověsila přímo na provázek a ostatní jen svrchu přilepila. Pod světlý papír jsem ještě vložila barevný pruhovaný a na ně jsem pak žlutou abecedou z kolekce Rodina a srdíčkem vytvořila nápis.

Na vellum jsem si vytiskla popisek k celému výletu a horní okraj ještě dozdobila proužkem pruhovaného papíru, štítkem s datumem a srdíčkem.

 

PL stránka

Kapsičkovou stránku jsem pak ladila k velké stránce. Ze zbytku světlého papíru jsem si udělala dvě kartičky – jednu jsem využila na popisek a druhou jako podklad pod fotku.

Na úvodní kartičku jsem použila 3×4 kartičku s nápisem a definicí léta. Tuto jsem pak dozdobila ťapkami podlepenými 3D lepící páskou, kolečkem s ťapkami a hvězdičkou z kolekce Jídlo. Nesmí chybět pruh barevného papíru a datum.

Vpravo dole jsem na kartičku s nápisem umístila čtvercovou fotku a dozdobila kruhy (“Nejlepší” bylo původně kolečko s nápisem “nejlepší výlet”) a opět malou hvězdičkou.  Na zdobení jsem pak použila jen pár nápisů z kolekce Léto a na barevnou pruhovanou kartičku jsem na vellum nalepila dřevěný foťáček.

Pro dnešek se s vámi loučím a těším se zase na příště 🙂

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Kartonové výseky – Sada Jídlo
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: DT Leona, Project Life, Scrapbooking
Napsat komentář