Publikováno

SCRAPBOOKING // Letní pohodička

Krásné úterní odpoledne!

Dneska tu pro vás mám jeden layout z nejnovější kolekce Odpoledne v zahradě. S holkama z design teamu jsme se na novou scrapbookovou kolekci moc těšily. Jakmile dorazila, hned jsme se na ni vrhly a nelepíme teď skoro z ničeho jiného 🙂 Svoji stránku už vám představila Monča, Bára, Petra dokonce dvakrát a teď jsem na řadě já.

Scrapla jsem si fotky z jednoho letního víkendu, který jsme s dcerkou strávily doma na zahradě. Na kolekci Odpoledne v zahradě mě uchvátily hlavně papírové ozdoby (pořídila jsem pro jistotu hned dvoje) a nemohla jsem se dočkat, kdy je použiju. Není se tedy čemu divit, že tvoří dominantu stránky.

Podkladem je světle béžový papír v kombinaci s utrženými rohy vellumové novinky.

Potom jsem relaxačně vyloupala všechny ozdoby z aršíku a poskládala z nich napříč papírem obrázkový řetězec. Nápisy jsou nalepeny na tenké 3D pásce. Menší mezery potom vyplnily obrázkové samolepky. Na závěr stačilo jen nalepit fotky, doplnit malými nápisy a je hotovo!

A co ty? Už máš svoji stránku na téma Odpoledne v zahradě? Pochlub se třeba na instagramu, stačí příspěvek označit #lepikaro 🙂

Užijte si léto!

Janča

 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️


Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738