Publikováno

SCRAPBOOKING // Kartičkový layout

Ahoj,

tento týden mám pro vás něco speciálního. Poslední dobou nemám moc času na lepení, protože naše rodina se rozrostla o dalšího člena. První layout po porodu proto patří poslednímu týdnu předtím než se narodil náš nejmladší Artur. Při dlouhých chvílích při kojení mě napadl tenhle bezva nápad na stránku.

Většinou přizpůsobuji kolekci tomu, co je na fotkách. Někdy se ale stane, že inspirace přijde z druhé strany – kolekce dá podnět stránce, která by jinak v albu asi nebyla. A tak to bylo v tomto případě, téma kolekce Náš týden dalo za vznik stránce Poslední týden bez Artura.

Základem je zelený papír, na nějž jsem si rozložila kartičky o velikosti 4×4 a rozmyslela si kompozici. Všechny kartičky jsem pak ze dvou stran o půl centimetru ořízla, aby mezi nimi po nalepení na papír 12×12 vznikly malé mezery a celé stránce okraj.

Kartiček bylo vybráno devět, k tomu jsem vybrala sedm fotek, které reprezentovaly sedm dní v týdnu, zbyly dvě kartičky – jedna na úvodní nápis a jedna na journaling.

Pro vytvoření nápisů na úvodní kartičce jsem použila velkou samolepicí abecedu a miniabecedu v pudrově růžové. Kartičky jsou potom dozdobeny vellumovými páskami, kartonovými nápisy se dny v týdnu, papírovými ozdobami a samolepkami.

Pokud pořád nevíte, jak s albem začít, tak by třeba tohle mohl být fajn start. Prohlédněte si fotky z minulého týdne a začněte stránkou na téma Náš týden 🙂

Janča

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Kartonové výseky – Náš týden (Dny v týdnu)
To chci ♥
Malá kreativní sada na výrobu fotoalba – Náš týden
To chci ♥
Papírové ozdoby – Náš týden
To chci ♥
Kartičky do fotoalba – Náš týden (Design INSTA, 4×4)
To chci ♥
Samolepky – Náš týden
To chci ♥
Samolepky – Náš týden – Pásky
To chci ♥
Scrapbookový papír (12×12) – Náš týden – Šedozelená
To chci ♥
Abecední samolepky s diakritikou – Když jsme spolu (černá)
To chci ♥
MINI abecední samolepky s diakritikou – Když jsme spolu (pudrová)
To chci ♥
Papírové ozdoby – Když jsme spolu – Kvítka
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: české kartonové ozdoby, DT Janča, Samolepky, Scrapbooking