Publikováno

SCRAPBOOKING //jarní výlet

Měsíc opět utekl jako voda a já jsem tu s dalším článkem. Stejně jako minulý měsíc jsem si připravila layout z kolekce Když jsme spolu.  Tentokrát jsem velmi aktuální a scrapla jsem si fotku z prvního dubnového víkendu.

Těšili jsme se na jaro, ale přišla zima. I tak by se tento výlet mohl jmenovat. Podle předpovědi počasí jsem tedy vytáhla již zazimované bundy a čepice. Ještěže jsem tak udělala. Při výšlapu na horu Ostaš jsme totiž kromě rozbahněné lesní cesty, neprůchodné cesty kvůli popadaným stromům, šlapali i ve sněhu. Ale jinak to byl výlet skvělý. (Nevadí, že jsme si díky mému orientačnímu smyslu naprosto zbytečně hned dvakrát vyšlápli pořádný kopec 🙂 ).

Teď ale zpět ke tvoření. Jak jsem již zmínila, znovu jsem tvořila z kolekce Když jsme spolu. Tentokrát jsem se jen vyhýbala růžovému papíru a layout jsem ladila do oranžové. (protože barva čepice a šály 🙂 ).

Mini journaling je napsaný na štítku, jak jinak. Druhý štítek je pro zaznamenání data a třetí slouží jen jako dekorace. Některé z nich jsme podlepila 3D páskou pro prostorový efekt.

 

 

Pro větší strukturu jsem druhý papír jen utrhla, pod fotku umístila kytky a první layout do letošního alba je hotový. Jupí.

Mějte se krásně, doufám, že se brzy dočkáme pravého jara.

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Abecední samolepky s diakritikou – Když jsme spolu (černá)
To chci ♥
Kartonové výseky – Když jsme spolu (kvítka)
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Když jsme spolu – Vlnky
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Když jsme spolu – Posypka
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Když jsme spolu – Štítky (barevné)
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: Nezařazené, DT Petra, Scrapbooking