Publikováno

SCRAPBOOKING // Jarní nálada o Velikonocích

Ahoj,

o víkendu jsme s holkama měly další z našich lepikovacích sedánků a byl tedy prostor, aby vznikla i další stránka pro Lepikaro blog! Osobně moc nemám ráda leden – vánoční světýlka jsou pryč, venku je zima, bláto a brzy se stmívá… a tak jsem si zvedla náladu s kolekcí Jarní nálada a scrapla si fotky z loňských Velikonoc.

Z Jarní nálady jsem toho nalepila už hodně a zbylo mi spousta odstřižků, které mi je vždy líto vyhodit a tak je syslím. No a dnes přišel ten den, kdy se hodí! Řezačkou jsem je upravila na nějaký přijatelný uni rozměr a postupně je namotala na tužku. Vznikly tak malé ruličky. Aby se nerozvinovaly, stačí potřít okraj lepidlem v rolleru a perfektně to drží smotané.

Podklad jsem tentokrát zvolila bílý, aby vynikla strakatost ruliček a barvy se zbytečně netloukly. Ruličky jsem přilepila také pomocí lepidla v rolleru. Za mě nejlepší lepidlo na scrap, protože se pod ním papíry nekroutí. Na střed pod fotky jsem použila kartičku velikosti 4×6 v růžové barvě, protože tento papír jsem v odstřižkách neměla.

Aby kompozice fotek nepůsobila ploše a jednotvárně, podlepila jsem největší z nich pomocí 3D lepenky. Fotka tak opticky vystoupne nad ostatní a udělá to pěkný efekt. Z minula jsem měla nastříhané štítky, původně jsem je chtěla použít jen na ozdobu, ale nakonec jsem neodolala a přidala i pár popisků.

A na závěr přišla má nejoblíbenější fáze – zdobení papírovými ozdobami. Kytičky z tvarových výseků už mi žádné nezbyly, ale aspoň došlo na foťáčky, srdíčka a dokonce i jeden štítek. Z textových výseků jsem toho vybrala víc. Nápisy jsem ozdobila jak ruličky tak fotky, všechno to k sobě krásně zapadlo. Hlavní nápis je potom vytvořený z papírové abecedy z kolekce Rodina.

Tahle stránka na mne úplně dýchla jarní pohodičkou a teplými dny, už se nemůžu dočkat až se překulí zima a zase budeme chodit venku jen v tričku a mikině 🙂

Mějte se fajn!

Janča

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️


Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738