Publikováno Napsat komentář

SCRAPBOOKING // Fotka do diáře

Každý rok si vybírám jednu rodinnou fotku, kterou chci nosit u sebe. Někdo nosí fotku svých milovaných v peněžence, ale já si ji dávám do diáře. Většinou tedy hned na začátek, abych je vždy viděla a nezapomněla, co je v životě nejdůležitejší. Volba fotky do diáře na 2020 byla snadná – je to ta naše první v pěti, když nás náhodný kolemjdoucí vyfotil při odjíždení z porodnice (první fotka od někoho cizího “z ulice,” co se mi líbí!).

K fotce se samozřejmě nejvíc hodí kolekce Rodina, jak jinak. A obzvlášť tento papír s hexagony si úplně říká o vystřižení kousku vzoru a použití někde v projektu.

Takhle jsem ho využila já. Nápis “máme se rádi” je z předešlé vánoční kolekce, ale sem se mi prostě úplně hodil.

Druhý roh, snaha o jednoduchost a “Rodina je nejvíc” – o tom žádná. 🙂 Pořád jsem měl v plánu použít i samolepky “my všichni” a další z kolekce Rodina, ale nakonec jsem rámeček nechala jen takhle jednoduše – nakonec mi to dávalo největší smysl. Už se těším, až si tento svůj výtvor nalepím do diáře. A co vy? Nosíte s sebou také fotky vašich nejbližších? A jste peněženkový typ, nebo je máte uložené někde jinde? Podělte se s námi!

Mějte krásný a klidný advent a v prosinci se ještě tady na blogu jednou uvidíme. 🙂

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Samolepky – Rodina
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Rodina – Hexagony
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: DT Jane, Nezařazené, Samolepky, Scrapbooking
Napsat komentář