Publikováno Napsat komentář

SCRAPBOOKING // Digi ozdoby

Ahoj,

měsíc se zase přehoupnul ani nevím jak a je tu můj další článek pro Lepikaro. Tentokrát jsem konečně střihla do kolekce Náš týden. Tato kolekce zvolna navazuje na předešlou kolekci Když jsme spolu. Obě kolekce se tedy dají mezi sebou volně kombinovat a krásně to ladí. Když je Bára tvořila, zkusila zařadit i novinku DIGI ozdoby, čímž mi udělala neskutečnou radost. Jedná se o digitální soubory, díky kterým si můžete doma s pomocí řezacího plotru vyrobit další super ozdoby. Srdíčko a kytičku si můžete u Lepikara koupit také už vyřezané, ale nápis Když jsme spolu jedině digitálně. Já se do těchto výřezů letos na jaře úplně zamilovala a podlepování mě neskutečně chytlo, přes léto jsem plotr nechala trochu zahálet, ale teď na podzim jsem se rozhodla opět se k této technice vrátit.

Vzala jsem tedy šedý papír z kolekce Náš týden a vyřízla nápis Když jsme spolu. Font nápisu je super, ale je hodně členitý a při vystřihování papírů na podlepení dokáže místy pěkně potrápit. Já to dělám tak, že si výřez položím rubovou stranou na rub papíru, ze kterého chci vystřihovat, tentokrát padla volba na šedozelenou. Poté si tužkou obkreslím místa, která chci mít podlepená, vezmu malé nůžtičky, dám si nohy nahoru a v klidu si vystřihuji. Při vystřihování je třeba myslet na to, že si musíte okolo výstřižku nechat okraj, na který pak přijde lepidlo. Když je vše vystříhané podlepím s pomocí Glossy accent jednotlivými kousky celý nápis a je hotovo.

Základ této stránky tvoří růžová varianta Cákanců, papír je jemně růžový a má na sobě předtištěné cákance zlaté barvy, ideální podklad. Cákance jsem využila namísto enamelek okolo fotky a ušetřila si zdobení. Dominantou stránky je jistě nápis, ten jsem nechala vyniknout samostatně a doplnila jen třemi lístečky z papírových ozdob.

Okolo fotky jsem nalepila další papírové lístečky a nápisy, které jsou také na platíčku s papírovými ozdobami. O finální akcent se pak postaraly kytičky a lístečky z kartonů ke kolekci Když jsme spolu.

Další super stránka do rodinného alba hotova, stačí jen zařadit.

Díky, že jste dočetli až sem a přeji hezký den!

Janča

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Malá kreativní sada na výrobu fotoalba – Náš týden
To chci ♥
Papírové ozdoby – Náš týden
To chci ♥
Scrapbookový papír (12×12) – Náš týden – Cákance (Růžová)
To chci ♥
Scrapbookový papír (12×12) – Náš týden – Šedozelená
To chci ♥
Scrapbookový papír (12×12) – Náš týden – Šedá
To chci ♥
DIGI ozdoby – Když jsme spolu
To chci ♥
Kartonové výseky – Když jsme spolu (kvítka)
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: české kartonové ozdoby, DT Janča, Nezařazené, Scrapbooking
Napsat komentář