Publikováno Napsat komentář

SCRAPBOOK// narozeniny

Zdravím vás u nového příspěvku. Doufám, že si všichni užíváte sněhové nadílky a pravého zimního počasí. Já jsem si zimního scrapování užila v minulém článku- tady.

Pro dnešek jsem si připravila stránku z narozeninové oslavy. Již dlouho jsem na instagramové nástěnce nápadů měla uloženou stránku od Sheree Forcier s velkou číslicí a vyšíváním. Tak jsem jedno odpoledne zasedla s Emmou ke sledování HP a vyšila jsem si 6 na bílou čtvrtku, kterou jsem kolem dokola také obšila a jako podklad jsem sáhla po proužkované čtvrtce z kolekce Jarní nálada. Tato kolekce se mi moc líbí a už se těším na další stránky, které z ní slepím.

 

Ke jarní kolekci jsem si samozřejmě vzala i něco ze starší narozeninové- hlavně textové výseky, samolepky a z jedné čtvrtky jsem si vystříhala balónky. Moc mi z této kolekce již nezbývá- otázka pro Barču- neplánuješ nějakou novou narozeninovou kolekci?? Jako hlavní nadpis jsem si zvolila výsek DOKOLANOST, který jsem pro větší efekt podlepila 3D páskou. Další text jsem nalepila na štítky.

Shluk štítků jsem doplnila srdíčky, foťáčky a jedním chipboardem. O co byla prvotní příprava ve formě vyšívání náročnější, o to jednodušší musí být samotné lepení, proto jsem toho víc nepřidávala- jen nápis narozeniny a je hotovo.

Fotek z oslavy mám samozřejmě více, takže to ještě vidím na nějakou PL stránku, třeba příště 🙂 A co vy, užíváte si zimních radovánek a následného scrapování zimních fotek nebo se už těšíte na jaro?

 

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Český scrapbookový papír (12×12) – Jarní nálada – Pruhy světlé
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Jarní nálada – Štítky
To chci ♥
Kartonové výseky – Jarní nálada – Texty
To chci ♥
Kartonové výseky – “narozeniny”
To chci ♥
Český scrapbookový papír (12×12) – Narozeniny – Balónky
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: Nezařazené
Napsat komentář