Publikováno Komentáře: 2

Roztrhaná stránka 12×12

Po růžové Project life stránce od Janči vám ukáži svou velkou modrou stránku.

Tentokrát jsem nepoužila ani jednu kartičku a tvořila jen z papírů a bílé abecedy. K tvoření jsem si vybrala tyto papíry: Tyrkysová, Světle tyrkysová, Tohle bylo boží a Skvrny. Jako podklad jsem pak použila čistě bílý papír (pokud zrovna nemáte, můžete obětovat některý Barči, z druhé strany je každý bílý). Papíry jsem tedy měla připravené a mohla jsem začít trhat. Kupodivu se mi trhalo hezky a vytvořil se požadovaný bílý okraj.

Nejprve jsem si k sobě přilepila natrhané modré papíry. Ty jsem pak nalepila na papír s heslem Tohle bylo boží (krásně vystihoval situaci) a ten jsem seřízla. Takto vytvořený hlavní prvek jsem nalepila na základní papír. Na protější roh jsem ještě přidala trhance, které doplnily hlavní motiv.

Fotky jsem nejprve nalepila na bílý papír, obstřihla a pak znovu nalepila na papír Skvrny a opět stříhala.

Hlavní heslo TOHLE BYLO BOŽÍ jsem doplnila o část písničky, která mi při pohledu na fotky zněla v uších (znáte ji? taky to tak občas máte, že vám při tvoření zní v hlavě nějaká hudba?). Slova BROUK a KOUK jsem zvýraznila použitím velkých písmen. Volila jsem mezi bílou a modrou abecedou, ale modrá by zde byla moc výrazná, takto je to do ztracena. Krom přidaného nadpisu BRÝLE už stránka nepotřebovala žádné další zdobení.

I z mála materiálu se dá udělat krásná stránka, proto se určitě nebojte a zkoušejte. Z použitých papírů mi vždy zbyl aspoň nějaký kus a z něj jsem pak udělala Project life stránku, ale to až příště :).

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

2 komentáře u „Roztrhaná stránka 12×12

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738