Publikováno Napsat komentář

PROJECT LIFE // Zvířecí ségry


Novinková kolekce Ségry nemá chybu. Své růžové období jsem si sice odbyla už dávno, ale když jsem viděla ta srdíčka, tak jsem věděla, že s tímhle prostě musím něco vytvořit. Nedávno jsem doma nafotila pár fotek našeho zvěřince, a jelikož jsou to samé holky, rozhodla jsem se vytvořit jim stránku „ségry“.

Do kapsy designu A jsem nakombinovala kartičky o velikosti 3×4 a 4×6. Nejdříve jsem vybrala všechny srdíčkové kartičky a ty použila jako podkladové. Na úvodní kartičku 4×6 jsem nalepila jednobarevnou kartičku 3×4 a ozdobila ji akrylovým nápisem. Na malé kartičky 3×4 jsem poté vytvořila medailonky jednotlivých zvířátek. Výborně se hodily i kartičky s nápisy „Společné chvíle“ a „Pusinky“, ke kterým mi padly hned dvě momentky. Na poslední kartičku jsem opět použila kombinaci malé a velké kartičky nalepených na sobě, doplnila jsem je o rámeček z kartičky 4×6 a nápis z kartičky 3×4, které jsem barbarsky rozstříhala. Nakonec jsem detaily dozdobila papírovými výseky a epoxy samolepkami.

Jana z Paperilla.cz

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738