Publikováno

PROJECT LIFE // Týden 1. a 2.

Krásný den,

všichni se rozepisují o nových plánech v roce 2022. Sice už je únor, ale já se teprve dostávám do plánovací nálady na rok 2022. Za prvé chci vyzkoušet Project Life v kapsičkových a občas v celostránkových layoutech. Pojedu týden po týdnu (jsem zvědavá, jak mi to půjde ☺️). Určitě chci letos stihnout další minialba. Jedno mám rozpracované a tím je Léto 2020.

Letos budu mít album na Project Life o velikosti 9×12. Stránka je ve formátu dvě kapsy 4×6 a pět kapes 3×4. Použila jsem kolekci Mrazivé dny (i když u nás skoro žádná zima nebyla). Zjistila jsem, že budu mít problém v tom, že mám doma jenom insta kartičky a velké papíry. Nevadí i tak se to dá zvládnout. Proto jsem si pro Vás připravila první a druhý týden v lednu 2022.

První týden je vlastně jenom víkend. Kdy jsme na Silvestra jeli na chalupu, kde je to skvělý, protože mám za prvé čas na lepení a za druhé čas, žije tam spousta zvířat. Vytiskla jsem si dvě velké fotografie o velikosti 10 cm x 15 cm. Dvě fotografie o velikosti 7,5 cm x 10 cm a pak dvě menší fotografie o velikosti 5 cm x 5 cm.

Všechny fotografie jsem hezky zasunula do kapsiček až na ty malé fotografie, které jsem si musela podlepit. Hned vedle na velkou fotografii jsem použila štítek a malou abecedou napsala nový rok. Prostřední kapsičku jsem použila na journaling. A v insta kartičkách je kartička s nápisem náš týden. Tu jsem musela použít k tomu kulatý štítek a velkou žlutou číslici z rodinné abecedy. První stránku máme hotovou.

Můžeme jít na druhou stránku. V tomhle týdnu možná spíš víkendu bych potřebovala dvě stránky 😅 ale vyřešila jsem to tak, že šest fotografií jsem vytiskla ve velikosti 5 cm x 5 cm. Které jsem nalepila na tmavě modrý papír.

Kapsičku vedle jsem použila na journaling, ale bylo mi moc líto nepoužít jednu fotku. Vymyslela jsem to tak, že jsem journaling a fotku přilepila washi páskou a sklopila.

Do kapsičky jsem vložila jenom fotografii a journaling zůstal “mimo” kapsičku. Zbyla mi jedna fotografie 5 cm x 5 cm tak jsem jí použila  ke kartičce, kde jsem opět díky velké číslici zaznamenala číslo týdne.

Použila jsem i journaligovou kartičku, ale musela jsem si jí zmenšit a podlepit pod tmavě modrý papír. Ostatní fotografie jsem buď podlepila nebo vložila do kapsičky.

A mám hotovo.

Jaká alba letos chystáte vy??

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️


Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738