Publikováno

DIÁŘOVÁNÍ // Únore, ach únore

Krásné úterní odpoledne. Ani jsem se nestihla pořádně rozkoukat a máme tu březen 😳 Kromě toho, že eshop bude slavit v březnu už 7. narozeniny ✨, tak to také znamená, že tu pro tebe mám moji diářovou inspiraci z února. Jsou to opravdu reálně stránky z mého diáře a tak jsou některé informace rozostřené. Nemám vždy splněné všechny úkoly, často úkoly přesouvám a také nemám vždy naplánováno

Měsíční přehled

V lednu jsem na přehled tak trošku zapomněla a tak jsem to v únoru napravila. Nepoužívám ho nijak dopodrobna, ale zaznamenávám si do něj jen nějaké důležité události. Používám ho spíš na pro měsíční zvyky. Zaznamenávám si aktivitu na IG, FB a také na blogu. Celý měsíční přehled jsem ozdobila samolepkami ÚNOR z kolekce Náš rok.

5. týden

První únorový týden jsem také ozdobila samolepkami ÚNOR z kolekce Náš rok. Většinou začínám samolepkami a poté si píšu plány. Ráda samolepky vrstvím a tvořím z nich “zhluky”.

6. týden

A tady je ta ukázka reality. Po očkování jsem na celý víkend lehla a rozhozená jsem byla i několik dní po víkendu. Diář jsem si sice předozdobila, ale nakonec jsem si plánovala až druhou půlku týdne a to ani né moc dopodrobna. Na ozdobení šestého týdne jsem použila samolepky Odpoledne v zahradě, které jsem si naprosto zamilovala a s tímto motivem mám trošku větší plány 😎

7. týden

Další týden už jsem byla v plné síle a čekalo na mne mnoho úkolů. Pro lepší motivaci jsem použila samolepky Můj den. Jak jsem psala v minulém článku, ačkoliv si nevedu #bujo diář, používám některé prvky.

8. týden

Poslední únorový týden jsem vyladila do růžova. Použila jsem samolepky Holčičí odpoledne (kolečka), samolepky To dám a také samolepky Plannerka, které byly exkluzivní pro loňský samolepkový adventní kalendář.

A co ty? Jak plánuješ ve svém diáři?

PS: Připomínám, že na eshopu běží předprodej na Lepikaro box 📦💖

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Použité produkty:

Samolepky – Náš rok (Únor)
To chci ♥
Diář 2022 (KLASIK) – GEOMETRIE (A5)
To chci ♥
Samolepky – Odpoledne v zahradě
To chci ♥
Samolepky – To dám!
To chci ♥
Samolepky – Kolečka (Holčičí odpoledne)
To chci ♥
Samolepky – Měsíční zvyky
To chci ♥
Samolepky – Můj den
To chci ♥
Lepikaro box – Únor 2022
To chci ♥
Tento článek najdeš v následujících kategoriích: Diář, Diářování, DT Bára, plánování