Publikováno Napsat komentář

PROJECT LIFE// Najdeš kartičky?

Ve svém albu mám poslední dobou na konci měsíce vždy kapsu v rozměru 11″x8,5″. Používám je hlavně na malé fotky a momentky, které by mezi většími fotkami zapadly. Tentokrát jsem však použila fotky z kontinuálního focení, kdy jsem si nemohla vybrat jednu či dvě fotky na úkor ostatních. 
Jedná se o fotky ze dvou událostí. Kromě samotného obsahu jsem je chtěla oddělit i barevně. Posloužily mi kartičky z kolekce Má to šťávu – pruhy, vybírala jsem je podle dominantní barvy na fotkách. Abych dostala barvu na větší plochu stránky, jednotlivé kartičky jsem si nařezala na proužky. Takže jsem z Pruhů udělala proužky. Jelikož stále bojuji s prázdným místem, přidala jsem ještě kousky proužků ze zelené kartičky.
Největší radost mám z použití dřevěných výseků. Na stránce krásně vyniknou a hezky ji celou dotvoří a sada ikonky se hodí všude. Měla bych je začít používat víc, protože jsou opravdu povedené. Jen se nesmím nechat moc unést, aby se mi dalo album zavřít :).
Vlivem nedostatku místa jsem musela vypustit E, ale to nevadí.
Ikonka srdíčka je také moc povedená.

Nápis DEN seděl do vymezeného prostoru perfektně.
Hvězdná hvězda, má nejoblíbenější.

Použité produkty

Přidejte se do Lepikaro komunity

Získáš přednostní přístup k novinkám, speciální slevy a také mesíční nedatovaný plánovač k vytištění zdarma. 😊❤️

Napsat komentář

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/html/lepikaro.cz/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738